reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hruda, hmm, cztery miesiące szybko miną. U mnie mijają... jutro. Tylko mi gin pozwolił się starać po 2 tygodniach (ale co z tego).


Carioca mnie namówiła na zalogowanie się na 28 dni i obserwację cyklu i też wam gorąco polecam - czy się staracie czy odkładacie. Mi minął 1 cykl, ale sporo nowego się dowiedziałam na temat swojego ciała ;-) Jakby co to ja się tam nazywam dotios :-D AHa, i pierwszy miesiąc jest za darmo.
Jeżeli chodzi o spotkanie, dla mnie też Poznań odpada. Wrocław byłby super. Chociaż tak na 100% się nie piszę, bo z kasą źle albo gorzej niż źle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj chyba u wszyskich ostatnio krucho z kasą bo u nas też nie jest za dobrze:-(
niewiem czy pamiętacie jak kiedyś pisalam o koleżance która poronila jakos we wrześniu i lekarz pozwolil jej się starać po 3 miesiącach i pamiętam w noc w sylwestrową napisala mi że jest w ciąży a najśmiejśniejsze bylo to że wcale się nie starali bo w tymj cyklu kochali sie tylko 1:szok::tak:a przed poronieniem liczyla dni plodne i caly czas o tym myślala i ciężko jej bylo zajść w ciąże:sorry2:
jeśli chodzi o spotkanie to mając do wyboru Poznań i Wroclaw to wybrala bym wroclaw ale jeśli padnie decyzja Poznań to jeśli będą warunki finansowe to postaram się dostosowac :tak:
 
Hrudzia dzielna dziewczyna z Ciebie teraz za 4 miesiące będziemy dopingować w działaniach


Pisałam do BLIMKI bo się za nią stęskniłam :tak: prosiła żeby przekazać Wam uściski i pozdrowienia no i jak wszystko sobie poukłada to do Nas wróci będziemy czekać prawda???


A i chciałam się pochwalić że moje cudowne dziecko było dzisiaj dzielne i zostało u babci jakby rozumiał że mama i tata muszą wrócić do pracy :-) ciekawe jak będzie jutro .....


Duża buźka dla Was ode mnie i Igorka a teraz idę spać bo jutro znowu o 6 pobudka szykowanie itd.......
 
witam sie byc moze pierwsza
Hrudzinka przykro mi ale jeszcze po burzy wzejzie słonko
u mnie ciąg dalszy Szymkowego chorowania Wiki natomiast juz zdrowa
ja mam ciezki okres w pracy terminy gonią ciagle cos nie mam czasu sie e zastanowic co i jak tylko teczki kodeksy i mysl mysl mysl
co do spotkania wybrałam okolice Poznania ale Wrocław tez moze byc wiec jak juz wszystkie zagłosujemy to moze zrobimy dogrywke
dobra ide sie szykowac do pracy bo pomimo tego ze nigdzie nie musze dzieci odwozic B ma 14 i sam poodwozi to nie chce mi sie szykowac
buziaki
 
Witam z rana! U nas nocka spokojna! Teraz siedzę w pracy i zamiast iść zrobić sobie kawę oglądam Na Wspólnej i siedzę tutaj:zawstydzona/y: a tyłka nie chce mi się ruszyć na pięterko:sorry2:
witam sie byc moze pierwsza
Hrudzinka przykro mi ale jeszcze po burzy wzejzie słonko
u mnie ciąg dalszy Szymkowego chorowania Wiki natomiast juz zdrowa
ja mam ciezki okres w pracy terminy gonią ciagle cos nie mam czasu sie e zastanowic co i jak tylko teczki kodeksy i mysl mysl mysl
co do spotkania wybrałam okolice Poznania ale Wrocław tez moze byc wiec jak juz wszystkie zagłosujemy to moze zrobimy dogrywke
dobra ide sie szykowac do pracy bo pomimo tego ze nigdzie nie musze dzieci odwozic B ma 14 i sam poodwozi to nie chce mi sie szykowac
buziaki

Teraz mi głupio bo głosowalam na Poznań myśląc że większości tak pasuje:zawstydzona/y: a w sumie też wolałabym Wrocław z wiadomych powodów to dla mnie rzut beretem;-)
 
Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.
 
CZeśc dziewczyny.Wczoraj szału nie zrobiłam z postem:( bo w pierwszym dniu pracy okazało sie, ze pomysł z klonowaniem nie jest głupi:)A teraz od początku: Hrudzia, po burzy zawsze jest słonce- następnym razem uda sie na pewno- trzymam kciukasy.Agulka- sukieneczki Majki są przesliczneLuandzia- my nie mamy miesiecznie tyle co Twój W miał z lewym umów!!!!Doti, Monia, dołaczam do grona ludzi u których kiepsko z kasą:(Asiek, fajnie tak zaszalec. Nie pamietam wiecej, która co pisała (sorrki) a mam taki komputer, który nie pozwala na muli-cytaty:(, ba nawet nie mogę buźiek wstawić:(((My jutro idziemy z małym na kontrole do lekarza- mam nadzieje ,ze juz coś siep olepszyło w sobotę myslałąm, że pojadęz małym na pogotowie tak mu harczało w pleckach- a że jestem panikara to latałam cały dzień spanikowana na maksa.POza tym wczoraj chciałam zatruć mojego M-hihihihi- cwaniak zażyczył sobie karpatki do kawki i tak o niej gadał, że jak przyszłam z pracy to mi ślina leciała na samą mysl no i zrobiłam, a ze wyszła totalnie do dupy bo była robiona na szybkiego i masa mi się zważyła to mój M latał w nocy do kibelka i żalił się ze juz go zaczynam podtruwać- hehehe- skończą sie zachcianki:)))))))Co do miejsca zlotu BBonów- mi jezeli tylko finanse i warunki atmosferyczne pozwola, mogłabym stawić sie we Wrocławiu.
 
reklama
Do góry