reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja
Na dworze brrrrrrrrrrrrrr leje i zimno a w poniedziałek jest dzień bez samochodu i tradycyjnie jak co rok Maja chce wziąć udział w rajdzie wokół jeziora na rowerze, ale jak taka będzie pogoda to niestety ale pojdzie do szkoły:baffled:.
Młody wstał dziś niewyspany, jak tylko mnie zobaczył powiedział: " o nie....... to znaczy że dziś jeszcze nie weekend":sorry2:i w ryk:shocked2:

Iza nie zazdroszczę pobudek.......... :no: jak ja się ciesze, że moje skarby już jak sie położą to wstaną dopiero rano:-)

Monia jak Mati
Aneta jak tam baletnica?
Donuś zamarzły Ci paluszki, że nie klikasz;-)?

Rosołek już na gazie a ja miałam się poozyc, ale chyba wezmę się za robienie zdjęć by móc cos wystawić
 
reklama
Witam i ja:-) niestety już z pracy po urlopie:-( pogoda do niczego aż żyć się odechciewa:wściekła/y: co do baletu to młoda sie zestresowała i popłakała, bo myślała, ze ja tam będę z nią:baffled: ale po rozmowie w domu wzieła się za ćwiczenie tego co robiły dziewczynki i chce iśc za tydzień:tak: mam nadzieję, ze będzie dobrze:sorry2: dzisiaj rano za to kombinowała, ze niby gardło ją boli, potem M powiedziała, ze brzuch, że zygać jej się chce itp a w efekcie zapłakała i nie chciała iśc na sale :baffled: nie wiem co jej odbiło:baffled: 2 dni w domu i już cyrk robi:baffled: mam nadzieję, ze nic jej nie będzie, bo inna sprawa, że grypa żołądkowa szaleje:wściekła/y:
 
Witam,

Iza, a jak się przemieszcza mała Gwiazdka? raczkuje, czy już próbuje chodzić?
Raczkuje i chodzi wzdłuż mebli ale na czworakach zasuwa jak perszing. Omar zaczął zamykać drzwi do swojego pokoju bo oba tam lubi najbardziej zwiewać.

Donuś... na hamburgera? To się dziewczynie niezła partia trafiła. Wie co dobre :-D

Młody wstał dziś niewyspany, jak tylko mnie zobaczył powiedział: " o nie....... to znaczy że dziś jeszcze nie weekend":sorry2:i w ryk:shocked2:
Zastanawiam się dlaczego to było na twój widok było? :cool2:

Anetka... to może reakcja na tą pogodę. Nikomu się nic nie chce.

Jakoś nie mogę pogodzić się z tym że już jesień. Jeszcze chodzę z krótkim rękawem, ale pod kurtką i dzię pierwszy raz założyłam w domu skarpetki :cool:
 
niedługo jadę na te zajęcia otwarte z tańca, zobaczymy co nam oferują...

ziiiiiimnoooooooo!

oooooo Donuśka mnie uprzedziłaś;-)

:-p:-p

co do baletu to młoda sie zestresowała i popłakała, bo myślała, ze ja tam będę z nią:baffled: ale po rozmowie w domu wzieła się za ćwiczenie tego co robiły dziewczynki i chce iśc za tydzień:tak: mam nadzieję, ze będzie dobrze:sorry2:

Anetka
, oby było tak, jak z Julitki basenem, że na początku stres i strach a teraz tylko o tym myśli i odlicza dni do następnych zajęć:-)

Raczkuje i chodzi wzdłuż mebli ale na czworakach zasuwa jak perszing. Omar zaczął zamykać drzwi do swojego pokoju bo oba tam lubi najbardziej zwiewać.

Donuś... na hamburgera? To się dziewczynie niezła partia trafiła. Wie co dobre :-D




Jakoś nie mogę pogodzić się z tym że już jesień. Jeszcze chodzę z krótkim rękawem, ale pod kurtką i dzię pierwszy raz założyłam w domu skarpetki :cool:


najśmieszniejsze to to, ze do RESTAURACJI i na HAMBURGERA:-D:-D:-D

Aisza mała spryciulka. fajnie.

Iza, Ty rozgrzana kobitka jesteś, że dopiero zaczynasz się ubierać. Ja juz w botkach niegam i przynajmniej nie mam skostniałych nóg. W pracy siedzę w 2 długich rękawach i mi zimno. Ogólnie nie jestem zmarźliuchem, tu po prostu takie temperatury mamy

Jak zdrówka chorowitków?????
 
Donus mam nadzieję, ze będzie jak piszesz;-) chociaz wkurzyła mnie postawa pani, bo już nieza bardzo chciała dać mi karte na zapisy, bo orzekła, ze nic z tego nie bedzie:wściekła/y: popatrzyłam jak na wariatkę i powiedziałam, ze porozmawiam z młodą w domu i jeśli będzie chciała to przyjdziemy za tydzień a jeśli nie to nie. Pani ma płacone za zajecia a nie od ilosci dzieci i chyba jej nie koniecznie sie spodobało, ze przyszło ok 20 dziewczynek:baffled:
 
Wróciłam z zajęć pokazowych tańców. Moje odczucia takie sobie, Julitka też niezachwycona. Wydaje mi się, że zniechęcił ją poziom, bo większośc dzieci była ze starszych klas i pani sama przyznała, że to poziom pierwszy, a nie podstawowy jaki powinien byc dla maluchów i ze dzieci z zerówki sobie swietnie wg niej poradziły. Nie wiem, zobaczymy. Porozmawiam z nią.

Donus mam nadzieję, ze będzie jak piszesz;-) chociaz wkurzyła mnie postawa pani, bo już nieza bardzo chciała dać mi karte na zapisy, bo orzekła, ze nic z tego nie bedzie:wściekła/y: popatrzyłam jak na wariatkę i powiedziałam, ze porozmawiam z młodą w domu i jeśli będzie chciała to przyjdziemy za tydzień a jeśli nie to nie. Pani ma płacone za zajecia a nie od ilosci dzieci i chyba jej nie koniecznie sie spodobało, ze przyszło ok 20 dziewczynek:baffled:

pani jasnowidz
 
reklama
Właśnie M pojechał z młodą odemnie i niestety młoda orzekła, ze na balet nie chce chodzić. Trudno nic na siłę:sorry2:
dlatego ja młodego się pytałam czy chce gdzies chodzic, odpuścił w tym roku............... trudno, nic na siłę.
Ciekawe dlaczego albo czego sie Tuska przestraszyła i zniechęciła?:confused:

My za tydzień idziemy na wesela a ja nie mam ani butów, ani sukienki, ani torebki ani pozytywnego nastawienia........... za to J ma wszystko co mu potrzebne:wściekła/y::wściekła/y: a co ze mnąąąąąąąąąąąąąąąąą

Czy ja dam radę??????????????? Majuska poradzi sobie. / W tym roku dłuższa trasa o jakieś 5km http://temat.net/kultura/16121/Rajd-rowerowy-wokol-Trzesiecka.-Zaproszenie
 
Ostatnia edycja:
Do góry