reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Carioca to prosze przekaz Atruviell ze ma sie zglosic tutaj obowiazkowo;-) Bardzo za nia tesknimy.I jeszcze ciekawe co u Tygryska slychac?????? Ma ktoras do niej kontakt?????
Carioca polecam kupic 8 kg wkladu pralke :tak:My kupilismy taka rok temu i pierzemy tam wszystko - posciel,koce,narzuty,dywaniki.A i oszczednosc tez jest bo teraz mam max 3 prania na tydzien bo tyle na raz wchodzi.
Monia nie tylko szkoly strajkowaly ale wszystkie instytucje panstwowe.Ludzie sprzeciwiaja sie podniesieniu wieku emerytalnego i slusznie bo wychodzi na to ze malo kto do tej emerytury dozyje.

U mnie znowu tarczyca daje o sobie znac.Tydzien temu robilam badania,dzisiaj bylam u lekarza i kazal bardziej szczegolowo krew przebadac wiec znowu jestem pokluta.

Lece domek ogarne i za obiadek sie biore.Dzisiaj mam ochote na rybke po grecku.
 
reklama
Gabdis skrobne dziś do Atru z Twoim poleceniem ;) Czemu musisz zrobić szczegółowe badania? Bierzemy pralke używaną, taką jaką mieli, nie było w czym wybierać, Boscha ładowanego od góry, 6 kg wkładu. Dziś przywiozą. Chciałabym taką dużą, ale teraz nie możemy sobie pozwolić na taki wydatek. Ta Twoja to jaki model?
 
witam

czytalam Was babeczki na raty, bo ciagle cos...

P jest juz w domku, juz sie nie moge doczekac montowania TV:-)

skonczyl mi sie staz. mam juz umowe:tak:

pozdrawiam was kobietki i zycze milego weekendu!!
 
Carioca pierwszy raz lekarka zlecila mi zrobic tylko TSH i wynik byl podwyzszony wiec wczoraj zalecila zrobic jeszcze FT3 FT4 i morfologie.A pralke mam Hoover 8kg.Boscha wlasnie mielismy przed hooverem ale poszly lozyska i juz nie warto bylo naprawiac.Ogolnie z pralkami to loteria jest nie zaleznie od marki.

Milego weekendu dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
to nasza pralka pierze już ok 10lat my ją mamy 4lata a przed nami teście ją mieli nie wiem ile z 5 lat na pewno i jest niezniszczalna niekiedy jej się cos odwidzi i się zawiesi ale jak przesune pokrętło to pierze dalej :tak:
 
witam z kawką. :-)
D w piątek oparzył stopę kawą i ma okronpną ranę skóra aż mu z palców zeszła a stopa cała puchnie:-(pojechał dzis do lekarza....
Donkat i jak Tv podłączony już?jaką tv wkoncu wybraliście Polsat,N,czy jakąś inną?
Carioca jak tam po spotkaniu z Maraniko?co u Niej? następnym razem jak sie spotkacie przekaż jej pozdrowienia
Justyna ,Nuśka, Agulka hop hop gdzie wy się podziewacie???
 
witam

Julitka wyzdrowialla, to ja zaczelam smarkac. katar mnie dopadl i migdaly na zmiane bola

wczoraj mielismy Mikolaja. Julitka byla odwazna i nie mogla sie doczekac do momentu, nim go zobaczyla. a jak juz zobaczyla, to...byla panika, placz i wrzask. Małgosia byla najodwazniejsza, porozmaiwlaa z MIkolajem, odebrala prezenty, powiedziala wierszyk. Julcia jak zobaczyla zachowanie Julitki, to tez aczela sie bac, ale umiarkowanie. a moja gwiazda dala popis na calego. po prezent w koncu ja podeszlam a ona niby ze mna, tylko reke ledwo wycianela. niby nie patrzyla na Mikolaja, tylko ciagle byla wtulona w kotres w nas, a za jakis czas, jak juz bylo po wszystkim i szwagier (Mikolaj) wrocil ze sklepu;-) to Julitka mowi: ooo, wujek ma ciapy po Mikolaju:-D:-D:-D . cwaniara jedna!

teraz panikuje, ze Mikolja bedzie jutro w przedszkolu

witam z kawką. :-)
D w piątek oparzył stopę kawą i ma okronpną ranę skóra aż mu z palców zeszła a stopa cała puchnie:-(pojechał dzis do lekarza....

oj, paskudnie. pewnie buta zalozyc nanwet nie mogl. posiedzi troche w domu an zwolnieniu

Donkat i jak Tv podłączony już?jaką tv wkoncu wybraliście Polsat,N,czy jakąś inną?

tak, tak juz podlaczony i do soboty dziala:-). wybralismy w koncu "n"

Carioca jak tam po spotkaniu z Maraniko?co u Niej? następnym razem jak sie spotkacie przekaż jej pozdrowienia

no wlasnie, jak sie trzyma Maraniko?
 
reklama
Do góry