reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Carioca ja mam identycznie z tym śluzem... napisz co Ci gin powie bo ja dopiero 24 maja mam wizyte...
 
Carioca-ale wiesz co, ja tez odkąd jestem w ciąży mam więcej śluzu i musze co chwilę zmieniać wkładki,ale wydaje mi się,że to jest normalne w ciązy. Ale na wszelki wypadek zapytaj się lekarza.
Andżelika-nie wiem, czy dziewczynki tak przy mamie, bo moja Lili to typowa tatusiowa córeczka, wprost za nim przepada i do zabawy to tylko tata, albo raczej Staś, jak do niego mówi :-D. Aż się boję co to będzie,jak przyjdzie nam się rozstać na trochę,jak my zjedziemy do kraju, a Staszek tu zostanie..
Nuśka-ciuszkami na razie wolałabym się nie wymieniać, bo czekam,że siostra zajdzie w ciążę i może akurat trafi się dziewczynka?:-)
 
A czytałas tą instrukjcę Harsharani? Ja Ci chyba nie bardzo pomogę, bo sama też się trochę namęczyłam zanim wkleiłam, żaden ze mnie komputerowiec.
 
Andżelika dopiero teraz jestem on line ale widze ze Ci sie udało z tym suwaczkiem:)
a co do córeczek tatusia to mi sie wydaje ze Aina ma rację, córeczki zazwyczaj są tatusiowe a synusie mamuś tak to już bywa hihi:-D
 
Blimka-fakt sa przypadki ze corki bardziej garna sie do taty.Ja osobiscie wolalam towarzystwo mamy i tak jest do dnia dzisiejszego.Dlatego tak strasznie mi jej tutaj brakuje.Ale kazdy ma swoje odmienne zdanie i szanuje to.
 
reklama
z tym sluzem to ja tez tak mam. ide dzisiaj do lekarza to sie czegos dowiem. mam tez nadzieje, ze dzidzius nam powie kim jest :)

ja tez mam problemy z suwaczkiem. zalogowalam sie, stworzylam swoj suwaczek ale za chiny nie potrafie go wkleic...
 
Do góry