reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Witam jestem w 18 tyg ciąży i za 2 miesiące przeprowadzam w nowe miejsce i muszę zmienić lekarza ale mam dylemat czy wybrać takiego który pracuje również w szpitalu czy wybrać tego które polecają mi znajome ale który nie pracuje już w szpitalu. Pomóżcie.

Myślę że powinnaś rozeznać się przede wszystkim który lekarz Ci bardziej odpowiada- a tak swoją drogą czym kierowałaś się przy wyborze obecnego?
Moja lekarka nie pracuje w szpitalu ale odpowiada mi jej podejscie,sądze ze jest bardzo kompetentna,co wydaje mi się istotne w tej kwestii.
Słyszałam o przypadkach że lekarz prowadzący ciąże a pracujący w szpitalu podczas porodu robił wszystko by przyspieszyc akcję co by skonczyc planowo dyżur-rodząca nie wspomina tego miło_Oczywiscie nie swiadczy to ze zawsze tak sie dzieje.
Myśle ze powinnaś wybrać tak by czyć się dobrze zaopiekowaną
 
reklama
Myślę że powinnaś rozeznać się przede wszystkim który lekarz Ci bardziej odpowiada- a tak swoją drogą czym kierowałaś się przy wyborze obecnego?
Moja lekarka nie pracuje w szpitalu ale odpowiada mi jej podejscie,sądze ze jest bardzo kompetentna,co wydaje mi się istotne w tej kwestii.
Słyszałam o przypadkach że lekarz prowadzący ciąże a pracujący w szpitalu podczas porodu robił wszystko by przyspieszyc akcję co by skonczyc planowo dyżur-rodząca nie wspomina tego miło_Oczywiscie nie swiadczy to ze zawsze tak sie dzieje.
Myśle ze powinnaś wybrać tak by czyć się dobrze zaopiekowaną
Dziekuje tego wybralam bo byl polecony i mojemu partnerowi spodobalo sie jego podejscie do pacjentek.
 
Witam jestem w 18 tyg ciąży i za 2 miesiące przeprowadzam w nowe miejsce i muszę zmienić lekarza ale mam dylemat czy wybrać takiego który pracuje również w szpitalu czy wybrać tego które polecają mi znajome ale który nie pracuje już w szpitalu. Pomóżcie.

Czy masz już upatrzony szpital?
Polecam ci podejście dwutorowe - po pierwsze zobaczyć jacy lekarze tam pracują i czy coś znajdziesz w necie (może na lokalnym wątku) i po drugie zobacz czy masz tam szkołę rodzenia - jeśli tak zapisz się jeśli możesz, tam poznasz nie tylko pielęgniarki ale i położne i izbę przyjęć i lekarzy - może ktoś ci coś podpowie, na kogoś się zdecydujesz
 
Rosie to tak jak ja też jestem od początku ale czasu brak na pisanie praca dom ale czytałam czesto...
Apaulinka ja tez mam w domu 3 latka z 1 maja

ale sie macie fajnie z dziewczynkami mi sie marzy ale ciekawe kto to bedzie
 
Tzn ja tu jestem prawie od początku ale nie mam
Za bardzo czasu sie udzielać , ciagle siedzę i
Obserwuje , ale
Widzę ze chyba to sie skończy -.-


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No i wlasnie dlatego jest grupa zamknieta... Nikt nie lubi byc tylko podgladany;)




ckai3e3knlg02eze.png
 
Hej!
Skąd ja to znam ;) tez miałam nadzieję, że będzie synek a tu druga dziewczynka podobno. Ja się pogodziłam, że będą dwie córeczki. Dla mnie najważniejsze żeby dziecko było zdrowe.
Co do wymiotow i mdłości to przeszły dopiero teraz (2 dni temu), a jestem w 18 tyg ciąży. Mdli mnie rano jeszcze ale obejdzie się już bez wymiotow.

Ja tez powoli oswajam się z tą myślą i nawet się cieszę, chciałabym tylko dogodzić męzowi bo bardzo pragnął chłopca a trzeciego dziecka raczej już nie planuje. Racja aby dziecko było zdrowe to wszystko będzie dobrze :)
 
"Nikt
Nie lubi być podglądany " nie rozumiem , pracuje od rana do wieczora i zaglądam
Kiedy mogę , zadaje pytania kiedy tego
Potrzebuje i chwale sie jesli mam czym sie pochwalić , a tu jakieś podziały na zamknięte grupy , to po co jest te forum ?? Zostalo tu kilka osób większość dziewczyn jest tu nowa a reszta sie izoluje bo sa tu dłużej ? Bez sensu . Z reszta nie ważne , nie lubię wpychac sie tam gdzie jestem nie chciana :) 3 majcie sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez powoli oswajam się z tą myślą i nawet się cieszę, chciałabym tylko dogodzić męzowi bo bardzo pragnął chłopca a trzeciego dziecka raczej już nie planuje. Racja aby dziecko było zdrowe to wszystko będzie dobrze :)

Kobieta i tak nie dogodzi, o płci dziecka można powiedzieć, że tylko facet decyduje, bo to on ma chromosom x i y, a my tylko x. Więc jak druga dziewczynka, to widać on ma więcej x może ;)
 
Do góry