reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Hej :)
Załatwiłam się myciem okien na święta. Maz mu juz powiedzial -madra Ania jak zwykle uprawiala lokalny folklor - mycie okien w koszulce...
Zatoki zawalone, kaszel w dzień mokry w nocy suchy, gardło wyleczylam juz jako tako... ale reszta o_O
dzisiaj wezmę antybiotyk chyba, bo nie dam rady dłużej. Dzisiaj to już ledwie z łóżka wyszłam. Nie mam sił na ćwiczenia, plact mnie bola, nogi mnie bola... oczy lzawia... wiec umówiłam się z kuzynka na bieganie dzisiaj...
Pierwsze coś miesiaczkopodobne za mną ale raczej okresem bym tego nie nazwała. Także czekam dalej.
Miłego dnia!
 
Anik, oj:( mowilam, ze te swieta za wczesnie na mycie okien:( bylas u lekarza?


ckai3e3knlg02eze.png
 
Ja nie mylam na święta okien. Ale za to kupilammyjke karcher i już użyłam 2 okna dziś w 20 min z ramami wypas sprawa. Anik współczuję
 
Grupa jest dla osob ktore sie udzielaja a nie tylko podczytuja:)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy ta odpowiedz tyczyla sie mnie Ale tak to odczulam
A wiec ja jetem na forum od samego poczatku, fakt nie udzielam sie zbyt czesto poniewaz poprostu nie mam na to tyle czasu, nie siedze ciagle przed tel tylko chodze do pracy mam jeszcze dziecko oraz obowiazki w domu.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Anik, oj:( mowilam, ze te swieta za wczesnie na mycie okien:( bylas u lekarza?


ckai3e3knlg02eze.png
Nie byłam. Teściowa zostawila mi receptę i chyba ja dzisiaj zrealizuje.
Anik, zdrówka. Uważaj na siebie. Teraz ta pogoda zdradliwa jest.
Bardzo. Łamie mnie coraz mocniej a na piątek musze być zdrowa...
Ja nie mylam na święta okien. Ale za to kupilammyjke karcher i już użyłam 2 okna dziś w 20 min z ramami wypas sprawa. Anik współczuję
Mąż po ostatnim myciu okien powiedział, że kupi mi Karchera ;) nie dość, że do umycia 14 okien to jeszcze teraz po jednym piętrze jestem rozłożona.
Teraz umówiłam się na kawę z koleżanką, z forum bb swoją drogą, potem mąż po mnie wpadnie i wracamy do domu.
 
Nie wiem czy ta odpowiedz tyczyla sie mnie Ale tak to odczulam
A wiec ja jetem na forum od samego poczatku, fakt nie udzielam sie zbyt czesto poniewaz poprostu nie mam na to tyle czasu, nie siedze ciagle przed tel tylko chodze do pracy mam jeszcze dziecko oraz obowiazki w domu.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
No co ty.. Przeciez wiem ze jestes od poczatku :)To bylo do czarnuli ktora napisala ze podczytuje nas od poczatku i chce wejsc na zamkniety zaraz po tym jak napisalam tego posta ona swoj usunela:) dziewczyny widzialy ten post :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No co ty.. Przeciez wiem ze jestes od poczatku :)To bylo do czarnuli ktora napisala ze podczytuje nas od poczatku i chce wejsc na zamkniety zaraz po tym jak napisalam tego posta ona swoj usunela:) dziewczyny widzialy ten post :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Ahaaa no to ciesze sie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry