reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Aluśka a mnie dziś lekarz powiedział o to może faktycznie się potwierdzi że chłopak skoro takie wymioty były hmm i traf tu człowieku hehe
 
reklama
Krzywa cukrzycowa dopiero miedzy 24 a 28 tc,chyba,ze wynik na czczo w I trym jest nieprawidłowy to zaleca sie wczesniej.
 
Molly, kciuki za wizytę :*

Ja mam w piątek i trochę się stresuje. Niby lepiej się czuje, ale nie wiem co lekarz powie.

My już na nogach, bo zaraz jedziemy do przedszkola, a na.10-tą do kosmetyczki. Miałam nie robić pazurków, ale jednak zdecyduje się. W końcu coś dla siebie zrobie :) Nie chce się z domu wychodzić, bo pada i to mocno, a wczoraj taka piękna pogoda była :oo:

Pozdrawiam.
 
Dzien dobry,

Molly, trzymam kciuki. Ja nie na nfz chodze i moja gin jest przeciwna robieniu usg bez powodu co wizyte... takze tez nie mialam. A sprzet stoi w tym samym gabinecie do dyspozycji. Ty masz juz chyba zaraz to 3d (czy 4d?)? Ja tez sie zastanawiam czy by takiego nie zrobic...

Mamusia, ja bym zapomniala karty, chciaz na dluzsza mete moze Ci byc trudno zapominac... Twoje prawo chodzic i do 10 lekarzy, wiec moze nie ma co sie ukrywac? Chyba ze chcesz sie po tej wizycie zdecydowac na jednego.

Malusiolka, widze ze wracasz do formy;)) ja bym w sumie tez chetnie na manicure poszla i napewno musze isc w tym tyg na henne i regulacje.

Milego dnia dziewczynki:)




ckai3e3knlg02eze.png
 
hej Dziewczyny!

Gratuluję udanych wizyt. Same chłopaki u nas :) Ja jutro mam na 9.00 wizytę, też chciałabym już wiedzieć, ale myślę, że nic z tego, bo na NFZ kiepski sprzęt. O ile w ogóle zrobi mi usg. Mam nadzieje, że tak.

Mamusia zawsze można zapomnieć karty ;) poza tym masz prawo do konsultacji u innego lekarza :) Ja też chodzę do dwóch. Jeden na NFZ, a drugi prywatnie :)

Mi w jednym kalendarzu wychodzi dziewczynka, a w dwóch chłopiec :D

Kobietki, dostałyście skierowanie na krzywą cukrową, czy to dużo później się robi? :)
Trzymamy kciuki:)
Mi wczoraj powoedziano ze miedzy 24 a 28 tyg bede miala jak dobrze paniwtam.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzień dobry :rolleyes:

Dziewczynki już zaprowadzone i o dziwo pierwszy raz Martynka dotarła do przedszkola na czas (a nawet trochę wcześnie bo jest zapisana na 8.00 a była 7.50 )ale pobudkę to im dziś po 6.00 zrobiłam:rolleyes2: żeby miały czas na to swoje guzdranie się :laugh2:

Miałam dziś leżeć do południa ale plan uległ zmianie bo niedługo wybywam ze znajoma do BabyFanta..ona poszukuje spacerówki dla swojej córci a ja będę zapoznawać się z asortymentem:rolleyes2: Może wpadnie mi w oko jakiś wózek bo szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia jaki teraz bym chciała:unsure:
Na pewno muszę się dowiedzieć o możliwość wypożyczania adapterów do pasów bezpieczeństwa dla ciężarnych:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Annam, palmers bardzo fajny o ile odpowiada Ci zapach:)

Ja juz po wizycie. Wszystko ok. Szyjka dluga i zamknieta, wyniki morfo/mocz tez w porzadku. Dostalam skierowanie na polowkowe. Musze zrobic w polowie kwietnia (20/21tc). Przytylam 1 kg. Pytalam o glaskanie brzucha - faktycznie nie mozna z tym ze glownie chodzi i zaawansowana ciaze i uporczywe masowanie, bo to moze prowokowac macice (miesien) do skurczy. Termin porodu przesuniety na 5/09.


ckai3e3knlg02eze.png

super ze wyniki ok.

Gabee, przykro mi :( Może gdzie indziej dostaniesz. Kciuki.

Dziękuję za kciuki dla M. Mój mąż zdał egzamin :)

Gratulacje dla męża.

Dzidziuś ma 12 cm i jest Chlopcem :)

GRATULACJE!!!

Ja dziewczynki juz po wszystko ok :)
I na 99% bedzie synus :)
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Gratulacje!

Na razie chyba żadna nie pisała że będzie dziewczynka :) hehe ciekawe

Oj ja czuje ze będzie druga córcia.....

Mi wyszedł chłopak ale mam przeczucie ze będzie dziewczyna z kalendarza córcia też powinna być chłopakiem :-)
Gosia Pola gratuluję ja dopiero 31.03 mam wizyte i pewnie skierowanie dostanę na polowkowe..
Dziś po przedstawieniu prawie zemdlalam normalnie ręce mi sie telepaly i słabo mi było.. Przeszłam dwa przystanki i zmęczylam się jakbym 10 przeszła.. Też tak szybko się meczycie?moje dziecko ostatnio pyta mamo a czemu ty tak sapiesz? Uśmiałam się :-)

taaaak. Męcze sie strasznie. I mam niskie cisnienie. Dzisiaj 110/62 rano. Juz po zrobieniu śniadania i ubraniu się. Wiec troche sie rozruszałam.


Miłego dnia!
 
Do góry