reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Martya 400zl, tylko raz bede w polsce, wiec narazie nie bedzie szans na zdjęcia z dzieckiem :) niby sporo, ale sobie pomyślałam, że w pl tyle za dwie szczepionki zaplace, a tu mam z ubezpieczenia, wiec pozbyłam się wyrzutów sumienia :)
 
reklama
Martya 400zl, tylko raz bede w polsce, wiec narazie nie bedzie szans na zdjęcia z dzieckiem :) niby sporo, ale sobie pomyślałam, że w pl tyle za dwie szczepionki zaplace, a tu mam z ubezpieczenia, wiec pozbyłam się wyrzutów sumienia :)

Sporo nie powiem ale i tak taniej jak u mnie. Tylko 2 fotografki robią takie sesje, a że stały się "modne" to tak ceny podniosły że szok.
 
Sporo nie powiem ale i tak taniej jak u mnie. Tylko 2 fotografki robią takie sesje, a że stały się "modne" to tak ceny podniosły że szok.

Żeby było śmieszniej to jedna z nich jest kosmetyczką, która otworzyła studio z fotografem, podpatrzyła co nie co i jak to studio stało się modne to wyrolowała fotografa z biznesu i sama zaczeła robić fotki :D
 
Żeby było śmieszniej to jedna z nich jest kosmetyczką, która otworzyła studio z fotografem, podpatrzyła co nie co i jak to studio stało się modne to wyrolowała fotografa z biznesu i sama zaczeła robić fotki :D
No to popatrz jacy sa ludzie, ja wiem, ze to sporo ale to moj fotograf ślubny i wiem, że robi mega zdjecia, bo to ich pasja a nie sposob na to by sie dorobic a nie narobic
 
No to popatrz jacy sa ludzie, ja wiem, ze to sporo ale to moj fotograf ślubny i wiem, że robi mega zdjecia, bo to ich pasja a nie sposob na to by sie dorobic a nie narobic

Takie są ceny i jeżeli wiesz że dobrze zrobi zdjęcia to warto. Ja jakbym się zdecydowała to wybrała bym tą drugą fotografkę ponieważ jest profesjonalnym fotografem i specjalizuje się w sesjach ciążowych, noworodkowych i dziecięcych. Jej fotki to cudeńka :) U tej pseudo fotografki byłam na sesji z okazji wieczoru panieńskiego koleżanki i cóż... Jedna dziewczyna nie miała ręki, drugiej zrobiła coś dziwnego z rękawem od sukienki, te które nie zmieściły się na tle były rozmyte, mi dorobiła takie niebotyczne obcasy że mnie pytano co ja miałam za buty, widać było że doklejała głowy, a jednej dokleiła głowę bez ciała... Dramat!
 
Dzien dobry.
U mnie dzis pogoda deszxzowa :(
Wczoraj glowa bolala caly dzien juz wstalam z bolem...ale dzis juz ok.
Dzis na 16:30 wizyta wiec mam nadzieje Ze dowiem sie co sie kryje miedzy nozkami :)
Pozdrawiam Was


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny a ja Dziś jakiś przeblysk inteligencji miałam wstałam i coś mi się tluklo w glowie że chyba w przedszkolu była kartka z informacją że 21.03 jest przedstawienie wielkanocne dla rodziców.. Mała już ubrana do przedszkola bo rano babcia ja zawozi dzwonie do przedszkola i faktycznie o 10.30 matko jakbim nie przypomniała sobie to dziecko poszło by nie ubrane i nie byłoby matki na przedstawieniu.. Masakra mam już kaszke zamiast mózgu chyba :-) miłego dnia szykuje się i jadę do mojego kurczaczka
 
hej witam po weekendzie, nie czytałam was..nie wiem co się dzieje i mam lenia :-( :( idę pracować choć cholernie mi się nie chce :sad: miłego dnia i kciuki za wizyty &&&&&&
 
reklama
Do góry