reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Pokazuj Kasiulka :-D

Kornela to połóż się może, Emka coś mówiła, że na ból głowy dobrze sobie skronie czymś posmarować tylko nie pamiętam czym...
Wklejam zdjecie ze strony internetowej, bo lepiej widac;)
48d362b4e6773879e54b7294f0b4015a.jpg



ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
Ja miałam tak sprzątać a posprzątałam tylko kuchnie i łazienki i nie mam siły na więcej.. Masakra.

Dziewczyny czy czujecie już ruchy?? Ja już tak bardzo bym chciała, byłabym spokojniejsza. Ale jeszcze nic nie czuje.
Ja ogarnęłam balkon zrobiłam zupke ogórkowa i szykuje się po mała do przedszkola..
Jak zjem i się położę to czuję ruchy chociaż czasami i na siedzaco a czasami nie czuje cały dzień..
 
Ja

Ja nie mogłam już wrócić do pracy i codziennie staram się coś tam ogarnąć w domu no i mieszkam na 4 piętrze bez windy więc mam odrobinę ruchu.. na szczęście apetyt mi się zmniejszył i od ponad tygodnia waga stoi w miejscu oby zaczął organizm pobierać ode mnie zamiast jeszcze magazynowac bo będę niedługo kwadratowa :p

Moi znajomi mówią że nadal po mnie nic nie widać :) oby to trwało jeszcze trochę bo szykuje mi się uroczystość rodzinna i mam już kupioną sukienkę ;)
 
My niestety nigdzie nie jedziemy.
Znaczy zaliczymy jakiś 3 dniowy weekendowy wypad to tu to tam (na Słowację się między innymi wybieramy), ale na dłużej to niestety nie.




Na dłuższym wypadzie wakacyjnym jeszcze z dzieckiem nie byliśmy. Mąż od 3 lat nie dostał urlopu, a ja sama z dzieckiem...jakoś nie chce mi się jechać samej. Pozatym trochę strach...


Nie lubię Cię ;( ja chcę ogórkową ;:)(
 
Ojej mój telefon ześwirował, czytałam nasz wątek na telefonie, zaznaczylam post młodej żony a tu takie coś....
Matko :/ w każdym razie to do zonki.
A ktory masz tydzień?? nom w takim brzusiu to małe może szaleć.
 
Dziewczyny was też tak bolą i rwa piersi? Mnie od dwóch dni strasznie zwłaszcza jedna pierś rwie aż boli..chyba udrazniaja się kanaliki ale w pierwszej ciąży tak nie miałam..

co jakiś czas to mam, na szczęście nie codziennie. Było tak mocno, że kupiłam sobie taki stanik w h&m z miseczkami z cieniutkiego materiału i było mi w nim dużo wygodniej niż w normalnym i bolało jedynie przy dotykaniu.
 
Kasia lezenie to w moim przypadku nie takie latwe bo mam w domu takiego 20 miesiecznego szkraba pelnego energii:)

U mnie dzis pomidorowa. Zjadlam prawie dwa talerze:)

KasiaRo spodnie super. Lubie takie plus trampki i na dlugi,wiosenny spacerek w sam raz.
 
łoo Kasia Ty to zjesz ale muszę powiedzieć, że głodna się zrobiłam - sprawdzę co jest w lodówce :p bo mi burczy w brzuchu :)
 
reklama
Do góry