reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Cześć dziewczyny, rano byłam na pobraniu krwi. Zapłaciłam 25 zł za TSH, reszta za darmo. Przed gabinetem lekarza siedziała dziewczyna w zaawansowanej ciąży i płakała. Aż się rozstroiłam :(

Teraz tylko czekam na poniedziałkową wizytę

W piątek byłam na usg - para przed nami była bardzo długo i kiedy wychodzili babka łkała jak małe dziecko - byłam o krok od poryczenia się
 
reklama
Rzadko mam teraz czas żeby tu czytać i pisać. Widziałam że pisałyście o swoich staraniach o dzidzię. Mi to zajęło 4 miesiące (4 cykle) po tym jak przestałam używać plastrów antykoncepcyjnych; nie celowałam w dni płodne, kochaliśmy się kiedy mieliśmy na to ochotę. Ale szczerze co miesiąc w terminie miesiączki chciałam żeby się nie pojawiła :)
 
u mnie na usg było wszystko dobrze a ja się popłakałam ze wzruszenia, wychodziłam może nie płacząca ale z rozmazanym okiem ;p

Tam było widać, że nie płakała ze szczęścia.

Ale mam dziś lenia, nic kompletnie nic nie zrobiłam dziś. Gdyby nie to że mam dzieciaki do odebrania to bym siedziała cały dzień w domu
 
Witam :rolleyes:

Z rana pojechałam do Świdnika na badania...wyniki morfologi i moczu mam mieć jutro na tą chlamydię będę musiała poczekać i pani stwierdziła że na pewno nie wyrobią się na 18.03 którego to mam ustaloną wizytę z tym że już tu w Lublinie więc jutro odbiorę wyniki osobiście a wynik na chlamydię mają dołączyć do karty więc w kwietniu muszę mieć wizytę w Świdniku....ale napisałam mam nadzieję że co nie co rozumiecie ;-) ;)

A nie pisałam Wam ale TSH które powtarzałam teraz 1.03 spadło mi do 1,922 mU/L więc widać że leki działają i może jak pójdę do pani dr 16.03 to pozwoli je odstawić :tak:

Wczoraj jak to w "Dzień kobiet" zajęłam się porządkami i przeglądem ubranek moich dziewczynek....i już jedna reklamówka za małych ubranek czeka dziś na moją koleżankę której córeczka jest młodsza od Martynki a mi tym samym zwolniła się jedna szuflada w komodzie dla maleństwa :rolleyes:
Dodatkowo randka z deską i żelazkiem a potem szykowanie dzieci do spania i obowiązkowo czytanie bajki na dobranoc...i tam mi się dzień skończył...

Dzisiaj też zrobiłam przegląd ale pluszaków bo jest akcja w szpitalu dziecięcym że każdemu przyjmowanemu dziecku na oddział dają pluszaczka i jak ktoś ma na zbyciu to żeby przynieść bo już im się zapasy kończą więc już nastawiłam pralkę żeby były czyściutkie i pachnące więc jak dobrze pójdzie i do jutra wyschną to je tam zawiozę:tak:
 
Być może poprostu miałaś przesunieta owulacje i dlatego Maluszek jest mniejszy niż z om mój też o tydzień jest mniejszy i każde usg to potwierdza miałam rozregulowane dwa cykle i mi się owulacja przesunela :-) i tak naprawdę stąd Maluszek..Bo to nie była planowana ciąża ale teraz już jak najbardziej chciana :-) najważniejsze że dzidziuś rośnie a każdy ma.swoje tempo :-)
Nie wiem przestaje to analizowac i zastanawiac sie nad tym bo za duzo nerwow mnie to kosztuje. Musze wierzyc ze wszystko bedzie ok :)
 
Zazdroszczę, ja jestem w pracy jakoś od 8. Już odliczam minuty do wyjścia a pozostało 30 ;)


Spokoju i ciszy życzę :)


Witam :rolleyes:

Z rana pojechałam do Świdnika na badania...wyniki morfologi i moczu mam mieć jutro na tą chlamydię będę musiała poczekać i pani stwierdziła że na pewno nie wyrobią się na 18.03 którego to mam ustaloną wizytę z tym że już tu w Lublinie więc jutro odbiorę wyniki osobiście a wynik na chlamydię mają dołączyć do karty więc w kwietniu muszę mieć wizytę w Świdniku....ale napisałam mam nadzieję że co nie co rozumiecie ;-) ;)

A nie pisałam Wam ale TSH które powtarzałam teraz 1.03 spadło mi do 1,922 mU/L więc widać że leki działają i może jak pójdę do pani dr 16.03 to pozwoli je odstawić :tak:

Wczoraj jak to w "Dzień kobiet" zajęłam się porządkami i przeglądem ubranek moich dziewczynek....i już jedna reklamówka za małych ubranek czeka dziś na moją koleżankę której córeczka jest młodsza od Martynki a mi tym samym zwolniła się jedna szuflada w komodzie dla maleństwa :rolleyes:
Dodatkowo randka z deską i żelazkiem a potem szykowanie dzieci do spania i obowiązkowo czytanie bajki na dobranoc...i tam mi się dzień skończył...

Dzisiaj też zrobiłam przegląd ale pluszaków bo jest akcja w szpitalu dziecięcym że każdemu przyjmowanemu dziecku na oddział dają pluszaczka i jak ktoś ma na zbyciu to żeby przynieść bo już im się zapasy kończą więc już nastawiłam pralkę żeby były czyściutkie i pachnące więc jak dobrze pójdzie i do jutra wyschną to je tam zawiozę:tak:

Fajna akcja z tymi pluszakami w szpitalu.

Mnie też czeka przeglądanie rzeczy, niby robiłam to jakiś czas temu ale widzę że niektóre rzeczy są za małe.

Dobrze że leki działają. Oby tak dalej
 
reklama
Do góry