reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
witajcie dziewczyny.u mnie też plucha pada deszcz a zakawalek snieg.Ja też miałam dziś sen.często mi się wodą sni.jeziora ,stawy, wyczytałam w wójku Google Ze w ciąży często się śni woda,bo wody plodowe się tworzą. i śniło mi się ze sprzedaje samochód.wystawilam na sprzedaż i przeżywam czy się sprzeda,bo chciałam coś większego kupić.Widzę że mdłości was męczą.kurczę mi przeszło,narazie odpukac.każda łapie w innym czasie.Widzę że nie ma reguły ze początek ciąży czy kolejne tyg.każda dopada.
 

Jak skończy mi się Jod to nie będę już łykała garści różnych tabletek tylko mam się przerzucić na PregnaPlus, a to ma dużo uboższy skład niż Vita-miner Prenatal. Moja gin uważa, że nie trzeba tych wszystkich witamin, a jedynie odpowiednio się odżywiać. Jak na tą chwilę dziecko rozwija się super więc widocznie ma rację że nic więcej mi nie potrzeba. W trakcie starania się o dzidzię nie brałam też witamin, a jedynie kwas foliowy cały czas.
 
witajcie dziewczyny.u mnie też plucha pada deszcz a zakawalek snieg.Ja też miałam dziś sen.często mi się wodą sni.jeziora ,stawy, wyczytałam w wójku Google Ze w ciąży często się śni woda,bo wody plodowe się tworzą. i śniło mi się ze sprzedaje samochód.wystawilam na sprzedaż i przeżywam czy się sprzeda,bo chciałam coś większego kupić.Widzę że mdłości was męczą.kurczę mi przeszło,narazie odpukac.każda łapie w innym czasie.Widzę że nie ma reguły ze początek ciąży czy kolejne tyg.każda dopada.

Mi się już skończyły takie "wyraźne sny" Kilka ich było i całe pamiętałam, a realne były tak, że nie wiedziałam rano czy mi się to śniło czy działo naprawdę :) Teraz to już nie pamiętam gdy się obudzę co mi się śniło.
 
Acgug, dziękuję kochana za kciuki :* Ale nie zrozumiałyśmy się. Wizytę mam jak dziewczyny 14.03, tylko, że na 15:30. 7.03 miałam do poradni jechać, ale nie jadę, bo już te badania mój ginekolog mi zrobił,bo do 14tc się robi.
 
Cześć dziewczyny! U mnie od wieczora cały czas pada śnieg ale co z tego jak praktycznie zaraz się topi. Jakoś nie za dobrze się czuję ale to chyba z głodu. Rano mam problemy żeby cokolwiek zjeść. I jeszcze w nocy wstawanie na siusiu.

Malusiolka ja mam na 11.10. Fajne, że aż we 4 mamy wizytę jednego dnia :)
 
Acgug, dziękuję kochana za kciuki :* Ale nie zrozumiałyśmy się. Wizytę mam jak dziewczyny 14.03, tylko, że na 15:30. 7.03 miałam do poradni jechać, ale nie jadę, bo już te badania mój ginekolog mi zrobił,bo do 14tc się robi.
A to źle zrozumiałam. Będę więc trzymać kciuki 14.03
Ja mam wizyte 16.03
 
Dziewczyny może macie jakiś pomysł co można kupić na prezent komunijny dla dziewczynki. Jestem chrzestna i zupełnie nie wiem co dać.
 
reklama
Do góry