reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Część dziewczyny.co do cery to u mnie się zmieniła wyskakują mi jakieś wypryski.mię mówię ze dużo Ale mam inną cerę niż przed ciążą, gorsza.siostra to mi powiedziała ze brzydka się zrobiłam he i ze to na dziewczynkę, ciekawe czy wywròży. U mnie dziś słoneczko za oknem,aż miłosspojrzeć:)co dziś gotujecie mumuski ja wzięłam czopka od wymiotow i dziś mam zamiar normalnie zjeść.zamierzam zrobić placki i po węgiersku. mniam:)
Wpraszam sie do Ciebie na obiadek :) uwielbiam placki po wegiersku :) mniammmm
Ja mam
Dzis zeberka surowke z pora i do tego takie kluseczki tez pycha ale twoje lepsze .
I chyba czas wstac z wyrka bo glodzik mnie meczy:)
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1456560283.361099.jpg
praqda ze piekne ? Tak mnie kusi zeby ju zamowic ale jakos cos mnie blokuje . Poprostu zakochalam sie w tym .
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1456560283.361099.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1456560283.361099.jpg
    108,8 KB · Wyświetleń: 158
Hmmm biore dwa razy dziennie luteine i na noc Nystatyne. I na noc zakladam jednoczesnie luteine i Nystatyne to chyba nie trzeba robic odstepu? Rychlo w czas pomyslalam,ale jak synek zasnie to odrazu zakladam globulki i spac ide bo nie moge usiedziec.

Ja też biorę na raz te globulki , w szpitalu też mi je podawali i nic nie mówili o odstępie ;)



Hej dziewczyny u mnie też dziś słoneczko , no i w planach też mam placka po węgiersku ;) Własnie się zbieram do sklepu na zakupy ;) Pobolewa mnie podbrzusze ale jakoś specjalne się nie nakręcam - wydaje mi się że macica mi się rozrasta i brzuch więc nie sieję paniki jeszcze ;))

Miłego dnia ;))
 
gosia2828 - śliczne, z jakiego to sklepu??

Diewczyny ale wcześnie wstałam, domownicy w szoku haha. Już nie pamiętam kiedy dobrowolnie wstałam o 9 ;-)
 
Ja też biorę na raz te globulki , w szpitalu też mi je podawali i nic nie mówili o odstępie ;)



Hej dziewczyny u mnie też dziś słoneczko , no i w planach też mam placka po węgiersku ;) Własnie się zbieram do sklepu na zakupy ;) Pobolewa mnie podbrzusze ale jakoś specjalne się nie nakręcam - wydaje mi się że macica mi się rozrasta i brzuch więc nie sieję paniki jeszcze ;))

Miłego dnia ;))

Marzen jesteś moim wybawieniem bo juz stresa miałam:) az zle w nocy spalam.
Tez masz luteine dopochwowo dwa razy dziennie? Ja rano zakładam tylko luteine a noc lureine z nystatyna naraz i siup do wyrka.
 
[QUOTEamusia37, post: 13779408, member: 163584"]gosia2828 - śliczne, z jakiego to sklepu??

Diewczyny ale wcześnie wstałam, domownicy w szoku haha. Już nie pamiętam kiedy dobrowolnie wstałam o 9 ;-)[/QUOTE]
No ja tez wstałam wczesnie.może minęło nam to spanie:)
 
reklama
Melduje się i ja:happy:
U mnie dziś na pewno krupnik bo zupa musi być. A co na później to zobaczymy. Szarlotka za mną chodzi.
Co do cery to ja mam tragiczną. Nigdy nie było u mnie wyprysków, a teraz co chwilę coś nowego. Włosy okropnie mi się przetluszczaja. To chyba na syna bo z córką miałam wszystko odwrotnie.:blink:
Piękne słońce za oknem. Az żyć się chce:biggrin2:
 
Do góry