reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Cześć. Co do wkładek, to kupuję w tesco, czy w Auchanie (dawniej real) te do 5/7zł. Są tanie, ale bardzo fajne. Kupowałam kiedyś firmowe, ale nie sprawdziły się, bo włókna wychodziły, które przyklejały mi się do cycków.

Coś źle mi się śpi. Mam koszmary. Śniły mi się krokodyle, które mnie podgryzały, a czułam ból jakby to było naprawdę :/ Mam ostatnio dużo na głowie i może dlatego te koszmary.

Pozdrawiam.
 
Cześć dziewczyny,
Piękny u mnie dziś dzionek. Za to już 3 dzień mam migrenę, niezbyt silną, ale jednak :/.
 
Cześć dziewczyny,
Piękny u mnie dziś dzionek. Za to już 3 dzień mam migrenę, niezbyt silną, ale jednak :/.
Słuchaj mi całe życie wydawało się, że jestem migrenowcem takim ze swiatło-wstrętem i uwaga będę wymiotowac ....
Co się okazało, spuchła mi stopa przeszłam szereg badań jeden z wniosków pani pójdzie na masaż ... trafiłam na super masazyste /rechabilitanta, powiedziałam mu o głowie stwierdził że jak będę miała atak żebym przyjechała zanim wezmę leki w sierpniu mnie zlapalo pojechałam rozmasowal mi górny odcinek kręgosłupa i coś pouciskal 4 miesiące miałam spokój coś mi zaczęło wracać podobno od gwałtownego skrętu znów mnie nastawil i musze się pochwalić mam święty spokój. Facet stwierdził że większość bólów głowy idzie od kręgosłupa tylko ludzie wolą kupić chemię i zażywać zamiast szukać przyczyny bólu.

Sorry za długość posta, mam nadzieję że nie namieszałam
 
reklama
Sreberko gdzie znalazłaś takiego masażystę? Moja koleżanka cierpi na bóle głowy od kręgosłupa szyjnego ale póki co nikt jej jeszcze nie pomógł...
 
Do góry