reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Betę miałam 4700, 7200 i 12 000, więc ten pierwszy przyrost niewiele ponad 50%. Proga badałąm kilka razy i wahał się od 13 do 19, ostatni pomiar to było 15 i zaczęłam wtedy luteinę brać, więc już nie badałam.
Lekarz mi mówił, że tak naprawdę jak już widać pęcherzyk to nie powinno się badać bety bo różnie przyrasta a kobiety często niepotrzebne się denerwują. Dobrze, że dupka wzięłaś. Napij się meliski i czekaj spokojnie na jutrzejszą wizytę. Tak, wiem, łatwo się mówi bo sama sram przed swoją wizyta, która będzie dopiero w poniedziałek no ale cóż.. 😏
 
reklama
Lekarz mi mówił, że tak naprawdę jak już widać pęcherzyk to nie powinno się badać bety bo różnie przyrasta a kobiety często niepotrzebne się denerwują. Dobrze, że dupka wzięłaś. Napij się meliski i czekaj spokojnie na jutrzejszą wizytę. Tak, wiem, łatwo się mówi bo sama sram przed swoją wizyta, która będzie dopiero w poniedziałek no ale cóż.. 😏
Luteinę i mam nadzieję, że jutro mi lekarka zmieni na coś innego, bo nie jestem w stanie tego rozpuszczać pod językiem - mam odruch wymiotny.
 
Za dosłownie 4 min ide do gabinetu i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 😭🙏 fakt to dopiero pierwsza wizyta i początek ciazy ale mam takiego stresa że o jeju
 
Luteinę i mam nadzieję, że jutro mi lekarka zmieni na coś innego, bo nie jestem w stanie tego rozpuszczać pod językiem - mam odruch wymiotny.
Hej, też mam krwiaki- jeden się opróżnił i okazało się, że jest drugi albo pozostałość po tamtym. Mam zalecony odpoczynek, jak najwięcej leżenia i zwolnienie. Ty masz jakieś zalecenia, żeby się powchłaniały te cholery?
 
Hej, też mam krwiaki- jeden się opróżnił i okazało się, że jest drugi albo pozostałość po tamtym. Mam zalecony odpoczynek, jak najwięcej leżenia i zwolnienie. Ty masz jakieś zalecenia, żeby się powchłaniały te cholery?
Ja byłam u lekarki, która w ogóle nie wzbudziła mojego zaufania, wizyta trwała 5 min, poza tym stwierdziła, że jajniki mam prawidłowe, a mam od 10 lat dużą torbiel na jednym. Zaleciła odpoczynek i luteinę. Jutro idę do polecanej i mam nadzieję, jak będzie wszystko dobrze, prowadzić u niej ciążę.
Jak więcej się ruszam, to wtedy mam kłucia, bóle i krew w śluzie, na pewno jak więcej leżę to jest lepiej. I mi bardzo pomaga magnez.
 
reklama
A co się dzieje, że musisz brać antybiotyk?
Wczoraj z posiewem moczu byłam u urologa i powiedział, że nie dziwi się, że infekcje pęcherza nawracają skoro dają mi jednorazowy antybiotyk i leczyli mnie kilkudniowo… więc teraz antybiotyk jeszcze dwa razy i potem łagodne leki na pęcherz i znów posiew z badaniem ogólnym moczu 😔
 
Do góry