reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Moje łożysko jest bardzo blisko blizny , jeżeli nie uniesie się ku górze będę leżeć w szpitalu, strasznie się boje
 
reklama
Czyli nie jest wrośnięte więc to dużo lepsza sytuacja. Najczęściej łożyska się podnoszą jednak więc bądź dobrej myśli. Jesteś pod obserwacją od początku więc to najważniejsze 😙
 
Miałam wczoraj wizytę u mojej Pani doktor. Jeny czy Wy też macie problem w takich chwilach z ciśnieniem? Już drugi raz miałam u niej 150/90 i mówiła, że powinna mnie wysłać z takim ciśnieniem do szpitala,a w eonu mam wzorcowe, wróciłam od niej i 122/77, zabawne. Wiecie jak temu zaradzić?
 
Miałam wczoraj wizytę u mojej Pani doktor. Jeny czy Wy też macie problem w takich chwilach z ciśnieniem? Już drugi raz miałam u niej 150/90 i mówiła, że powinna mnie wysłać z takim ciśnieniem do szpitala,a w eonu mam wzorcowe, wróciłam od niej i 122/77, zabawne. Wiecie jak temu zaradzić?
Możesz stresować się wizytą dlatego ciśnienie się podnosi na tle nerwowym. Umówiłabym się z nią, że w domu robisz pomiary i zapisujesz i przyniesiesz jej na wizytę. Ja mam zawsze niskie ciśnienie a na wizytach po 130.
Ostatnio udało sie 120 mieć jak skupiłam się na oddechu i zamknęłam oczy :)
 
Możesz stresować się wizytą dlatego ciśnienie się podnosi na tle nerwowym. Umówiłabym się z nią, że w domu robisz pomiary i zapisujesz i przyniesiesz jej na wizytę. Ja mam zawsze niskie ciśnienie a na wizytach po 130.
Ostatnio udało sie 120 mieć jak skupiłam się na oddechu i zamknęłam oczy :)
No właśnie kazała mi mierzyć ale mnie zawsze stresuje to na miejscu więc chciałabym tego uniknąć, licho wyglądają te wyniki w karcie ciazy 😅
Niestety nie pomaga mi nawet jak sobie wcześniej 10 minut posiedze bo wczoraj to praktykowalyśmy 😅
 
Ja dzielę uwagę między dwa fora i dwie grupy na FB czasem się gubię, co na której napisałam 🤪 dziewczyny macie polecić książkę o porodzie i ebook np. na pierwsze miesiące życia maluszka?
Z aktualnych objawów tego pięknego stanu w jakim jesteśmy 🤰 mam ból d.. dosłownie od lędźwi 🙈
 
reklama
U mnie bole ustały, ale cukier mój szaleje, mam insuline na noc ta dlugodzialajaca, która nie obniża mi cukru na czczo a obniża w późniejszych godzinach 🤣 kuzwa po śniadaniu cukoer 74...wpadam ciągle w hipoglikemie, chodzę jak zombie, dobrze że jutro mam wizytę bo się czuje jak krolik doswiadczalny...ciągle tylko kazała zwiększać o 2 j.

Jest tu jakas słodka mama z insulina?
 
Do góry