reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Cześć :) Jak można te bym chciała dołączyć do prywatnych :)
Ja mam termin na 12 września. To mój pierwszy post wcześniej się jeszcze nie udzielalam.
No to napisz coś o sobie, popisz troszkę z nami tutaj i wtedy za kilka dni napisze do Ani żeby Cię dodała :) grupa się rozkręciła więc... nie chcemy wpuszczać kogoś bez poznania :) napisz tyle ile możesz napisać.
Jak prenatalne? ;)
 
No to napisz coś o sobie, popisz troszkę z nami tutaj i wtedy za kilka dni napisze do Ani żeby Cię dodała :) grupa się rozkręciła więc... nie chcemy wpuszczać kogoś bez poznania :) napisz tyle ile możesz napisać.
Jak prenatalne? ;)
Wiec tak mam już jedno dziecko w zasadzie z lutego 2022r więc mój synek już skończył roczek tydzień temu :) także poniekąd jestem świeża mama . Obecnie u mnie jest 11/12 tydzień ciąży . Prenatalne będę miała między 10-17 marca jeszcze dokładnego dnia nie znam . Narazie siedzę z małym na wolnym . Nie wiem co mogę więcej napisać . Że względu na publiczne forum wolałabym się w szczegóły nie wdrazac ale na prywatnych z chęcią więcej o sobie napiszę co robię w życiu jak spędzam wolne gdzie pracuje czy pochwalę się maluchem itp :)
 
Wiec tak mam już jedno dziecko w zasadzie z lutego 2022r więc mój synek już skończył roczek tydzień temu :) także poniekąd jestem świeża mama . Obecnie u mnie jest 11/12 tydzień ciąży . Prenatalne będę miała między 10-17 marca jeszcze dokładnego dnia nie znam . Narazie siedzę z małym na wolnym . Nie wiem co mogę więcej napisać . Że względu na publiczne forum wolałabym się w szczegóły nie wdrazac ale na prywatnych z chęcią więcej o sobie napiszę co robię w życiu jak spędzam wolne gdzie pracuje czy pochwalę się maluchem itp :)
napisałam do Ani to jak Cię doda to napisze Ci wiadomość z linkiem.
Super, kolejna mama 2022 w naszej grupie. Już chyba będzie 7 :D
 
reklama
Do góry