reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
My byliśmy u dr @roki3
No i chciała przedłużyć antybiotyk ale ja zrypalam 😅 I zgodziła się że mną na leki bez recepty i przez tydzień coś tam mam podawać, ale zrobię po swojemu bo widzę że on się męczy bardziej po tych lekach niż bez leków. Zrobiłam inhalacje, podałam mu plaster, tande vertum i od razu lepiej. A nie cholera wie ile tego podawać.
 
My byliśmy u dr @roki3
No i chciała przedłużyć antybiotyk ale ja zrypalam 😅 I zgodziła się że mną na leki bez recepty i przez tydzień coś tam mam podawać, ale zrobię po swojemu bo widzę że on się męczy bardziej po tych lekach niż bez leków. Zrobiłam inhalacje, podałam mu plaster, tande vertum i od razu lepiej. A nie cholera wie ile tego podawać.
Niektórzy lekarze tylko antybiotyki by dawali… moja młodsza siostra w dzieciństwie często chorowała „na zapalenie płuc” i ciagle tylko antybiotyki. W końcu rodzice się wkurzyli i zmienili lekarza - nowy lekarz wysłał ją na badania i okazało się że ma astmę oskrzelową, a nie zapalenie oskrzeli…
 
Hej
Witam, dzisiaj ja mogłam dołączyć do grona szczęśliwych i posłuchać bicia serduszka mojego szczęścia.
Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie jest serducho i wychodzi na 7+5 tak jak na usg tak wychodzi z om
Pozdrawiam
Ja dzis 7+6 wiec w sumie jesteśmy w tym samym czasie ;)
 
Niektórzy lekarze tylko antybiotyki by dawali… moja młodsza siostra w dzieciństwie często chorowała „na zapalenie płuc” i ciagle tylko antybiotyki. W końcu rodzice się wkurzyli i zmienili lekarza - nowy lekarz wysłał ją na badania i okazało się że ma astmę oskrzelową, a nie zapalenie oskrzeli…
No to samo było u mojej kuzynki. A co najlepsze że przez to przez rok nie zaszczepiła małej bo nie miała jak. Ciągle chora była. Jej wszystkie dzieci były szczepione tylko nie ta mała. Sanepid wystawił jej mandat. 5 tys. No i najlepsze że ona zrobiła aferę przychodni. Okazało się że oni wysłali im papiery ale oni "dostrzeglli" lukę gdzie mogła być szczepiona i ch.. mandat ważny. Nie zapłaciła. Powiedziała że ma to gdzieś 😅
 
reklama
Do góry