reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej, pozwalam sobie dołączyć:-)
Dzisiaj robiłam test i wyszły dwie kreski. OM 18 grudnia. Poleciałam rano robić betę - 5898,04. Termin z om - 28 września.
Umówiłam się na 31 stycznia na wizytę, może już coś będzie widać:-)

Na stanie półtoraroczniak:-)
Zdrowych i nudnych ciąż życzę Dziewczyny!:-)
coś późny termin. Ja OM 16.12 i z neta wychodzi ze niby 21/22.09 🙈🙈
 
reklama
Ja mam migrenę. W pierwszym trymestrze miałam się ratować paracetamolem w trudnych wyjatkach. Niestety. A wiadomo, że jak migrena to masakra jest... ale męczyłam się aż wkoncu przyzwyczaiłam się do tego bólu. A teraz? Widzę powtórkę z rozrywki. Że pęka mi głowa... mam nadzieję że na tym etapie pozostanie taki bol jaki jest żeby nic nie sięgać.
Jezu ja wspolczuje bóle głowy, migreny dramat.... Tez często miewam, ale narazie tak po malutki znosnie....
 
Jakimś cudem na Znanym Lekarzu pojawił się termin do mojej ginekolog na 24.01, więc szybko zaklepalam. @angeliskax proszę o zmianę na liście:)

Ale muszę przyznać, że jestem przerażona tą wizytą. Mam traumatyczne wspomnienia z wizyty kiedy dowiedziałam się, że nie ma zarodka :(
Kochana myślę ze każda z nas jest przerażona, po ty ch wszystkich przykrych doświadczeniach które nas spotykają niestety i z którymi musimy żyć dalej... Dzisiaj tez się cholernie balam i mowie lekarce prosze mi szybko powiedzieć czy jest serce a ona tylko wsadzila sade i od razu jest wszystko super serce jest i juz ulga dla mnie ;) potem juz mogła gadac resztę :) cudownie jest usłyszeć bicie swojego maluszka :) życzę Ci tego z całego serce i każdej z nas która jeszcze przed wizytami Kochane 3mam kciuki zaciśnięte jak jasna mać!!! <3 musi byc dobrze i tak bedzie! Buziaki
 
Jakimś cudem na Znanym Lekarzu pojawił się termin do mojej ginekolog na 24.01, więc szybko zaklepalam. @angeliskax proszę o zmianę na liście:)

Ale muszę przyznać, że jestem przerażona tą wizytą. Mam traumatyczne wspomnienia z wizyty kiedy dowiedziałam się, że nie ma zarodka :(
Znam to, też się stresowałam strasznie ostatnią wizytą i powstrzymywałam się tylko, żeby się nie popłakać przed samym gabinetem. A wyszło jednak, ze wszystko ok i tego samego Ci życzę :)
 
Jakimś cudem na Znanym Lekarzu pojawił się termin do mojej ginekolog na 24.01, więc szybko zaklepalam. @angeliskax proszę o zmianę na liście:)

Ale muszę przyznać, że jestem przerażona tą wizytą. Mam traumatyczne wspomnienia z wizyty kiedy dowiedziałam się, że nie ma zarodka :(
Liczę że tym razem będzie szczęśliwe zakończenie! To już we wtorek, czekamy razem z Tobą! 🥰
 
Jezu ja wspolczuje bóle głowy, migreny dramat.... Tez często miewam, ale narazie tak po malutki znosnie....
Oj tak. Ja powiem Ci że u mnie to jakaś masakra z tymi migrenami. Ostatnio to tak mi się w głowie zakręciło że musiałam usiąść. Z bólu. Jeszcze mam coś takiego że jak mnie kuje to mam wrażenie że mam w oczach igiełki 😵‍💫
 
reklama
Jakimś cudem na Znanym Lekarzu pojawił się termin do mojej ginekolog na 24.01, więc szybko zaklepalam. @angeliskax proszę o zmianę na liście:)

Ale muszę przyznać, że jestem przerażona tą wizytą. Mam traumatyczne wspomnienia z wizyty kiedy dowiedziałam się, że nie ma zarodka :(
Ja mam za sobą dwie takie traumy, wizyta dzień później. Oby ten czas szybko zleciał 🙏
 
Do góry