reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
u mnie ostatnia @ była 02/12/22 ale mam długie cykle i do tego nieregularne raczej. Ciężko stwierdzić, bo kalkulator mówi, że 6/7 tydzień, beta niby wskazuje na 4 tydzień. Zobiłam dwie, przyrost wydaje się być ok (101% w ciągu 48 godzin). Prawdopodobnie zaszłam w ciążę między 18 a 20 grudnia.
Z wizytą się nie spieszę. Daję sobie jeszcze ze 2 lub 3 tygodnie. W ciąży z córką ( ur. 01 lipca 2019) poszłam na usg za wcześnie i nie było serduszka. Randomowa lekarka z luxmedu dała mi skierowanie na oznaczenie krwi, bo jak stwierdziła "na pewno Pani poroni lub trzeba będzie łyżeczkować". 10 dni później, na kolejnym usg było już serducho. Dla mnie ta ciąża to totalne zaskoczenie, nie trafiła się w dobrym momencie mojego życia i jakoś póki co ciężko mi się cieszyć z niej.
u mnie mdłości delikatne były bardzo wcześnie. teraz raczej nie mam. Za to mam problemy ze snem, nie chce mi się spać, mam jakieś turbo doładowanie.. co przydaje się przy wiecznie zagluconym przedszkolaku. Aktualnie wyciągam małą z grypy typu A.
poszłabym za 2 tygodnie, bo wiesz. Ja idę 31. I będę w 6+5 tygodniu wg om ktora miałam 16.12. A zaciazyłam 31.12/1.01. :) więc może spróbuj też tego dnia? 😊😊
 
koooochaaaam to!!! ❤❤
Zapisałam nawet Twój termin porodu 😁
O dobry pomysł, żeby wpisywać termin porodu. Może tam w wydarzeniach na grupie? Bo tygodnie cały czas się zmieniają, a ja zapominam, która dziewczyna jest w którym tygodniu, a tak będzie łatwiej się mniej więcej orientować :D
 
O dobry pomysł, żeby wpisywać termin porodu. Może tam w wydarzeniach na grupie? Bo tygodnie cały czas się zmieniają, a ja zapominam, która dziewczyna jest w którym tygodniu, a tak będzie łatwiej się mniej więcej orientować :D
Właśnie utworzyłam dwa wydarzenia, które jest w trakcie i które jest nadchodzące. Sprawdź sobie czy jest jasne 🥰
 
Hej, pozwalam sobie dołączyć:-)
Dzisiaj robiłam test i wyszły dwie kreski. OM 18 grudnia. Poleciałam rano robić betę - 5898,04. Termin z om - 28 września.
Umówiłam się na 31 stycznia na wizytę, może już coś będzie widać:-)

Na stanie półtoraroczniak:-)
Zdrowych i nudnych ciąż życzę Dziewczyny!:-)
 
UOTE="mampsa, post: 23438348, member: 201908"]
Hej, pozwalam sobie dołączyć:-)
Dzisiaj robiłam test i wyszły dwie kreski. OM 18 grudnia. Poleciałam rano robić betę - 5898,04. Termin z om - 28 września.
Umówiłam się na 31 stycznia na wizytę, może już coś będzie widać:-)

Na stanie półtoraroczniak:-)
Zdrowych i nudnych ciąż życzę Dziewczyny!:-)
[/QUOTE]

Jaka piękna beta
 
Hej, pozwalam sobie dołączyć:-)
Dzisiaj robiłam test i wyszły dwie kreski. OM 18 grudnia. Poleciałam rano robić betę - 5898,04. Termin z om - 28 września.
Umówiłam się na 31 stycznia na wizytę, może już coś będzie widać:-)

Na stanie półtoraroczniak:-)
Zdrowych i nudnych ciąż życzę Dziewczyny!:-)
Przy takiej becie to jestem pewna ze bedzie juz widac
 
reklama
No właśnie. Jak to jest. Ja miałam małą betę ale przyrost prawidłowy. Z OM wychodzi 11 września ale jak widzę betę w młodszej ciąży po ad 5000 to się zastanawiam czy jest Ok 🧐
 
Do góry