reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
No bo na nfz przysługuje tylko 3 usg. Dlatego lekarze nie chcą robić i wola zrobić kiedy lepiej widać. Z jednej strony logiczne, ale z drugiej strony co za problem zrobić usg chociaż krótkie...
Chyba zalezy od ginekologa ja na pierwszej wizycie miala robione usg I na kolejnej wizycie tez bede miala
 
Chyba zalezy od ginekologa ja na pierwszej wizycie miala robione usg I na kolejnej wizycie tez bede miala
Mam porownanie bo poprzednia ciaze prowadzilam cala prywatnie I wsumie na tej wizycie miala identyczne podejscie ginekolog jak prywatnie wtedy . Cytologia pobrana jeszcze przed usg , zlecone wszystkie badania I umowiona od razu kolejna wizyta tak jak u ginekologa prywatnie jak chodzilam . Wiec wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od czlowieka na jakiego sie trafi
 
Owszem zależy od ginekologa. Są ginekolodzy którzy zrobią Ci przez całą ciążę na każdej wizycie. Na takiego trafiła moja znajoma, ale zapłacone on ma tylko 3x.
No bardzo mozliwe jesli chodzi o płace . Ale jak ginekolog jest z powołania a nie dla tak zwanego hajsu to zrobi tyle ile trzeba . Ja nie mowie ze nfz jest super I polecam wszystkim bo tez mialam przejscia przy poprzedniej ciazy dlatego poszlam prywatnie ale tutaj akurat mi sie trafila chyba ginekolog z powolania bo wszystko dokladnie robi
 
No bardzo mozliwe jesli chodzi o płace . Ale jak ginekolog jest z powołania a nie dla tak zwanego hajsu to zrobi tyle ile trzeba . Ja nie mowie ze nfz jest super I polecam wszystkim bo tez mialam przejscia przy poprzedniej ciazy dlatego poszlam prywatnie ale tutaj akurat mi sie trafila chyba ginekolog z powolania bo wszystko dokladnie robi
Ale teraz sie troche obawiam bo kolejna wizyte bede miec u innego a nie ma zbyt dobrych opini bo niestety przez sprawy prywatne tamtej ginekolog nie bedzie prawdopodobnie 2 miesiace wiec moze sie okazac ze pojde prywatnie,zobaczymy jak bedzie wygladac wizyta u niego..
 
reklama
Do góry