reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

To zostawię wcześniejszy ☺️ może lekarz będzie widział czy serce nie bije za szybko czy za wolno i w razie czego może coś by poradził… każda wizyta 180 zł, ale trudno. Tu nie ma co oszczędzać ☺️

Planujecie lub używaliście już kiedyś detektora tętna?
Rozpiętość bicia serca u takiego malucha jest bardzo bardzo duża. Nie ma się co sugerować.

Detektor leży i czeka na czas kiedy będzie już można coś wyłapać 😉
 
reklama
To zostawię wcześniejszy ☺️ może lekarz będzie widział czy serce nie bije za szybko czy za wolno i w razie czego może coś by poradził… każda wizyta 180 zł, ale trudno. Tu nie ma co oszczędzać ☺️

Planujecie lub używaliście już kiedyś detektora tętna?
ja tez używałam i polecam. Nie pamietam w sumie od którego tygodnia, wydaje mi się ze sporo później:)
 
hej;) nie mialam kiedy sie odezwac. We czwartek bylam na wizycie 6+5 tc, wiek zgadzal sie z data z OM jak i z USG :) co do dnia, maluch mial 8mm i tetno 125 uderzen na minute. Data porodu na 10 wrzesnia, ale bedzie cc wiec wczesniej. Nastepna wizyta 8go lutego. Karte ciąży juz mam zalozona i zlecone badania. Liczylam i wyniesie mnie to okolo 380 zl juz z -15% znizka

Ja uzywam w kazdej ciazy detektora, od 9plus kilka dni odnajduje spokojnie tetno, a ruchy czuje od 13 tyg, wiec tez szybko, ale przed ciaza jestem szczupla no i nie sa to kopniaki, ale jak przyloze dlon na podbrzusze to czuje takie trzepotania motyla, i nikogo to nie dziwi bo jestem tez wielorodka;p

dzis zaczelam 7+0 tc
Mamy dzien roznicy z terminem porodu :) ja mam 11 wrzesnia I jutro zaczynam 7 tydzien :) I tez kolejne dziecko , 3 ciaza a u ciebie ?
 
To zostawię wcześniejszy ☺️ może lekarz będzie widział czy serce nie bije za szybko czy za wolno i w razie czego może coś by poradził… każda wizyta 180 zł, ale trudno. Tu nie ma co oszczędzać ☺️

Planujecie lub używaliście już kiedyś detektora tętna?
Mam detektor, kupiłam w pierwszej ciąży. Zamierzam używać 😊
Dziewczyny ja dziś zasypiam w każdej możliwej pozycji...
Nie dość że spałam do 10.30 to po pierwszych odwiedzinach dziadka poszłam spać znowu i przy drugich odwiedzinach zasypiałam na kanapie 😳
 
Mam detektor, kupiłam w pierwszej ciąży. Zamierzam używać 😊
Dziewczyny ja dziś zasypiam w każdej możliwej pozycji...
Nie dość że spałam do 10.30 to po pierwszych odwiedzinach dziadka poszłam spać znowu i przy drugich odwiedzinach zasypiałam na kanapie 😳
w pierwszej ciąży tak miałam 😆 tutaj też bym pospała ale jednak dzieciaczek nie pozwala 😆
I dziwne wrażenie mam, że mam pod sercem dziewczynkę 😃
 
Witam! 🤰🤰

Bądźmy dla siebie wsparciem. Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ❤️

@Martaxd - wizyta 23.01.
@angeliskax - wizyta 23.01. NFZ


@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@czesc_tu_jola - wizyta 24.01.
@molly95 - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@mała_mama - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@roki3 - wizyta 28.01.
@Cantosowa - wizyta 30.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 01.02.
@Joanna939 - wizyta 02.02.
@Otylia. - wizyta 03.02.
@Lilia92 - wizyta 06.02.
@mollyn95 - wizyta 06.02.
@hejol - wizyta 06.02.
@liska_94 - wizyta 06.02.
@MamaKrzysia19 - prenatalne 08.02.
@wielomatkaa - wizyta 08.02.
@kolorowamama00 - prenatalne 09.02.
@tamagotchi - wizyta 09.02.
@MamaKrzysia19 - wizyta 10.02.
@mamaGrzesia - wizyta 13.02.
@melodyP - wizyta 15.02.
@Śnieżka1990 - wizyta 16.02.
@melodyP - usg I trymestru 20.02.
@Mama.Grzesia - prenatalne 24.02.
 
reklama
To zostawię wcześniejszy ☺️ może lekarz będzie widział czy serce nie bije za szybko czy za wolno i w razie czego może coś by poradził… każda wizyta 180 zł, ale trudno. Tu nie ma co oszczędzać ☺️

Planujecie lub używaliście już kiedyś detektora tętna?
Używałam w poprzedniej ciąży.
Ok 23tc zaczął stawiać mi się brzuch, nie czułam ruchów. Na sorze mi powiedzieli, ze panikuje, ze mnie zbadają jak się położę na szpital, uciekłam stamtąd, pobiegłam do gina mojego, zbadał mnie, na szczęście było wszystko ok. Od razu wypożyczyłam detektor i sobie w domu z mężem słuchaliśmy spokojnie :)
Teraz tez na bank wypożyczę żeby starszak mógł posłuchać, ale to pewnie tez po połówkowych.
 
Do góry