reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Prowadzicie ciążę u jednego lekarza?
Ja mam ciążę zgłoszoną, bo lekarz tez pytał, ale o karcie ciąży nic nie wspominał.. co to w ogole jest? Trzeba to miec?

U mnie z przeczuciem to tak, ze wiedzialam, ze jestem w ciazy, ale testy nie chcialy tego pokazac, nawet beta wyszla 2,3 i nie wierzylam, bo wiedziałam, ze przecież jestem w ciąży 🤣 po świętach wyskoczyl termin spodziewanej miesiączki i z testów i bety wyszlo juz jak trzeba 😆
I czuję, ze dziewczynka.. choć chcielismy pierwszego chłopca - ciekawe czy sie sprawdzi 😊 najważniejsze, zeby bylo zdrowe ❤
Ja ciąże prowadzę prywatnie. Zapisałam się do poradni k, żeby dostać skierowanie na badania, na kolejne wizyty już pewnie nie pójdę 😊
 
NOTE="angeliskax, post: 23444329, member: 203074"]
Oj jest, ja już 3x wystawiałam negatywna opinie i te 3 komentarze usunięto 😅
[/QUOTE]

Na google nie usuwają
 
38 TC idę do kasy w Lidlu, gość widząc mnie o koszyk staje przede mną z piwami w rękach ( zwykle przepuszczam , zwlaszc panów którzy bułki na śniadanie wpadają, bo za nim się wypakował to 3-4 już zapłaciło) z premedytacją go minęła i podeszłam bez kolejki. Mina gościa bezcenna
A była to kasa pierwszeństwa? Bo jak nie, to nie ma obowiązku 🤷‍♀️
[/QUOTE]
Z pierwszeństwem 🤪
 
"MamaKrzysia19, post: 23445197, member: 214644"]
Ja ciąże prowadzę prywatnie. Zapisałam się do poradni k, żeby dostać skierowanie na badania, na kolejne wizyty już pewnie nie pójdę 😊
[/QUOTE]

Jak dobry lekarz to bym została i chodziła co dwa tygodnie. Raz NFZ raz prywatnie.
 
Cześć dziewczyny ☺️ ja już wróciłam i powiem Wam, że czy tydzień codziennie wieczorem was czytałam ☺️

Poszukuje porady, może mi pomożecie. Mam wizytę usg na 26.01, to będzie równo 8+0. Mogę wizytę przełożyć jeszcze na 2.02 i to będzie 9+0. Poprzednia ciąża zatrzymała mi się w połowie 8 tygodnia, dlatego to usg jest dla mnie takie ważne.
Nie wiem czy zostawić 26.01 i jak wszystko będzie dobrze to za kolejne 2 tyg iść czy przełożyć na 02.02 :/
 
Cześć dziewczyny ☺️ ja już wróciłam i powiem Wam, że czy tydzień codziennie wieczorem was czytałam ☺️

Poszukuje porady, może mi pomożecie. Mam wizytę usg na 26.01, to będzie równo 8+0. Mogę wizytę przełożyć jeszcze na 2.02 i to będzie 9+0. Poprzednia ciąża zatrzymała mi się w połowie 8 tygodnia, dlatego to usg jest dla mnie takie ważne.
Nie wiem czy zostawić 26.01 i jak wszystko będzie dobrze to za kolejne 2 tyg iść czy przełożyć na 02.02 :/
jeśli wytrzymasz to możesz przełożyć. Ja bym wolala iść dwa razy na początek :)
 
Cześć dziewczyny ☺️ ja już wróciłam i powiem Wam, że czy tydzień codziennie wieczorem was czytałam ☺️

Poszukuje porady, może mi pomożecie. Mam wizytę usg na 26.01, to będzie równo 8+0. Mogę wizytę przełożyć jeszcze na 2.02 i to będzie 9+0. Poprzednia ciąża zatrzymała mi się w połowie 8 tygodnia, dlatego to usg jest dla mnie takie ważne.
Nie wiem czy zostawić 26.01 i jak wszystko będzie dobrze to za kolejne 2 tyg iść czy przełożyć na 02.02 :/
Zostaw wcześniejszy termin, nowa ginekolog z uwagi na poronienia chciała mnie widzieć tuż po dodatnim teście, wydaje się to bezpieczniejsze
 
reklama
To zostawię wcześniejszy ☺️ może lekarz będzie widział czy serce nie bije za szybko czy za wolno i w razie czego może coś by poradził… każda wizyta 180 zł, ale trudno. Tu nie ma co oszczędzać ☺️

Planujecie lub używaliście już kiedyś detektora tętna?
 
Do góry