reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Witam! 🤰🤰

Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ✌️☻️

@Otylia. - wizyta 17.01.
@MamaKrzysia19 - wizyta 17.01.
@Natka0 - wizyta 17.01.
@tamagotchi - wizyta 17.01.


@Mama23????? - wizyta 18.01.
@melodyP - wizyta 18.01.
@Śnieżka1990 - wizyta 19.01.
@Joanna939 - wizyta 19.01.
@Marta_322332 - wizyta 19.01.
@Mama.Grzesia - wizyta 20.01.
@Martaxd - wizyta 23.01.
@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@mała_mama - wizyta 26.01.
@angeliskax - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@róża92 - wizyta 1.02.
@Lilia92 - wizyta 6.02.

Ja proszę o dopisanie mnie na 6.02
 
reklama
Hej dziewczyny , czekam za 2 wizytę w poniedzialek, to bedzie 8 tydzien +2 ,6+2 było widać serduszko,wszystko super. Ale szczerze mówiąc nie mam jakiś nasilonych objawow. Biorę progesteron,czasem mnie mdli,ale mega rzadko,zaparcia minęły, nie było wymiotów. Jedynie piersi i może bardziej czuje jakieś zapachy,ale od niczego mnie nie odrzuca. Staram się pić dużo wody ,częściej biegam do WC, ale poza tym cisza. Martwię się naprawdę. To moja pierwsza ciąża:(
Jak sama opisujesz ciaza rozwija sie prawidlowo . Juz nie dlugo kolejna wizyta pozniej masz miedzy 12 a 14 tyg prenatalne . Mysle ze narazie powinnas sie zrelaksowac bo nic zlego na ta chwile sie nie dzieje. Ja ci zycze wlasnie jak najmniej nasilonych objawow ,bo wcale nic fajnego . :)
 
Hej dziewczyny , czekam za 2 wizytę w poniedzialek, to bedzie 8 tydzien +2 ,6+2 było widać serduszko,wszystko super. Ale szczerze mówiąc nie mam jakiś nasilonych objawow. Biorę progesteron,czasem mnie mdli,ale mega rzadko,zaparcia minęły, nie było wymiotów. Jedynie piersi i może bardziej czuje jakieś zapachy,ale od niczego mnie nie odrzuca. Staram się pić dużo wody ,częściej biegam do WC, ale poza tym cisza. Martwię się naprawdę. To moja pierwsza ciąża:(
Nie martw sie ja tez nie mialam prawie zadnych objawow w dwoch poprzednich ciazach tylko wyczulenie na zapachy, potem odrzucilo mnie od miesa i czasem ,ale rzadko mnie mdlilo ale bez wymiotow itd i tyle 😊
Ciesz sie ze tak łagodnie przechodzisz ciaze,uwierz mi ze niejedna oddala by wiele by tak dobrze sie czuc 😁
 
Hej dziewczyny ! Ja z takim głupim pytaniem 🤷🤷czy na prenatalnych widać płeć dziecka ♥️????
Nie ma glupich pytan😁 oczywiscie łatwiej zobaczyc na prenatalnych bo jest lepszy i dojkadniejszy sprzet niz takie zwykle czarno biale podstawowe usg. Ale to wszystko zalezy od tego jak sie dziecko ulozy. Jak uparte to moze nie pokazac dlugo haha
 
reklama
Hejo mam tak samo,może nie zostają grudki ale wydzielina z rozpuszczoną tabletką. Myślę że to ok. Nie panikowałabym. :) ważne żeby aplikator dokładnie czyścić za każdym razem i wycierać od razu żeby się żadna infekcja z tego nie rozprzestrzeniła. Będzie dobrze!!❤️

U mnie juz sprawa się wyjasnila - i pomimo zachowania nalezytej higieny, doszlo do infekcji.. juz mam zamieniony na doustny i tabletki dopochwowe na infekcje. Dzis czuje ogromna ulgę, pewnie dzięki szybkiej reakcji - ale zdobycia złotego medalu za panikarstwo jestem coraz blizej 😆😆😆 i juz mam zakaz badania progesteronu, mam zacząc cieszyc sie ciążą 😅
No i chyba dzisiaj powoli do mnie dociera, ze jest serduszko ❤ strasznie już bylam wczoraj zmęczona..

W ogóle.. tez tak macie, ze na wizycie u ginekologa "tracicie głowę"?
Ja to cała potracona jestem.. o polowe rzeczy zapominam zapytać, połowę rzeczy zapomne powiedziec (ostatnio nawet nie powiedzialam, ze mnie cokolwiek boli - piersi, podbrzusze itd.). 😅Wczoraj pytal jak sie czuje, a ja ze dobrze - a ledwo przytomna ze zmeczenia 😆
Jak wczoraj robił USG, i mowil, ze serduszko bije, to ja sie dopytuje, czy napewno i czy to przypadkiem nie moje - bo też bije jak szalone..🤣 no ubaw po pachy ma ze mną.. ja nie wiem co sie ze mną dzieje - przed ciążą bylam taka zorganizowana i poukładana 🤣🤣🤣
 
Do góry