reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

My idziemy kochana równo... A piersi cie bolą 🤔
Oo a u mnie 5+4 ! 🙂
Nudności nie mam, piersi bolą tylko, czasem wieczorem czuje delikatne skurcze macicy
Pierwsza wizyta umowiona na kolejny tydzien
Czy Wy też tak macie, że na razie to co sie dzieje bardziej Was stresuje niż cieszy?
Ja się boję cieszyć, bo obawiam się, że coś sie może jeszcze wydarzyć złego 😢
 
reklama
Mnie dzisiaj rano szarpało równo, jeszcze przed śniadaniem, więc same płyny 😏 (7+5)
Mnie dziś rano też pierwszy raz konkretniej przytuliło do kibla, ale z samego rana nie bardzo było czym... 🤢 tak to mdłości mi się pojawiają momentalnie razem z uczuciem głodu (albo chwilę przed czasami mam wrażenie) . Wydawało mi się że jem w miarę regularnie coś ale widać i tak za rzadko😒
 
Oo a u mnie 5+4 ! 🙂
Nudności nie mam, piersi bolą tylko, czasem wieczorem czuje delikatne skurcze macicy
Pierwsza wizyta umowiona na kolejny tydzien
Czy Wy też tak macie, że na razie to co sie dzieje bardziej Was stresuje niż cieszy?
Ja się boję cieszyć, bo obawiam się, że coś sie może jeszcze wydarzyć złego 😢
ja mam mieszane uczucia, raz sie ciesze, a raz boje, ale tak chyba bedzie do nastepnej wizyty, wtedy amm nadzieje zobaczyc zarodek i bijace serduszko :)
 
okropnie, z rana jest jeszcze do zniesienie, ale wieczorem jak sciagam biustonosz chce mi sie wyc z bolu...
To mam tak samo 🙄rano ok a na noc
ja mam mieszane uczucia, raz sie ciesze, a raz boje, ale tak chyba bedzie do nastepnej wizyty, wtedy amm nadzieje zobaczyc zarodek i bijace serduszko :)
Ja tak samo... Czekam na serduszko wiadomo strach będzie do końca ale trochę mi ulży... 😊 Ten czas tak się wlecze ostatnio 🙄
 
Mnie dziś rano też pierwszy raz konkretniej przytuliło do kibla, ale z samego rana nie bardzo było czym... 🤢 tak to mdłości mi się pojawiają momentalnie razem z uczuciem głodu (albo chwilę przed czasami mam wrażenie) . Wydawało mi się że jem w miarę regularnie coś ale widać i tak za rzadko😒
Mam tak samo, dlatego mam wrażenie, że ciągle jem, żeby tylko nie doprowadzić do odruchu wymiotnego. Ale nie zawsze się to udaje.
 
Hej dziewczyny byłam rano na becie zobaczymy co to będzie już nie mogę się doczekać wyniku 🙃a jak u Was?
U mnie I betka 1200, druga 4900 😍😍 robiona w piątek i poniedziałek
U mnie moje przeziębienie powoli przechodzi to teraz mój mąż zacząć się smarkać.:p
Jak nie urok to sraczka 🙈
To mam tak samo 🙄rano ok a na noc
Ja tak samo... Czekam na serduszko wiadomo strach będzie do końca ale trochę mi ulży... 😊 Ten czas tak się wlecze ostatnio 🙄

Ja tez tylko czekam na serduszko…❤️
 
To mam tak samo 🙄rano ok a na noc
Ja tak samo... Czekam na serduszko wiadomo strach będzie do końca ale trochę mi ulży... 😊 Ten czas tak się wlecze ostatnio 🙄
Ja na szczescie mam dosc duzo do zrobienia wpracy, a po pracy jeszcze wiecej, czeka nas od przyszlego tygodnia wykanczanie domu i przeprowadzka, bo klucz dostajemy, takze jestem w stanie jeszcze jako tako glowe czyms zajac :)
 
reklama
Mnie też, okropnie. Muszę aż chwilę przycisnąć ręką w tym miejscu, żeby ustąpiło.
Jak myślicie? To normalne ?
U mnie to samo, przed kichnięciem zapobiegawczo składam się w pół ;)
I mam pytanie do dziewczyn które już wymiotowaly. Po ilu dniach mdłości zaczelyscie wymiotować ? Mnie męczą już 3 dzień i to z dnia na dzień coraz mocniej 😣 dziś już przegięcie , musiałam się położyć 😔
Ja zauważyłam że kumulacja u mnie jest dokładnie co dwa dni - wtedy nie jestem w stanie nic zrobić tak fatalnie się czuję więc wszystko nadrabiam w te lżejsze dni ;)
Udanego wtorku!
:D
 
Do góry