reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Pierwsze buciki.
Pytanie czy któraś z Was już kupiła pierwsze buciki lub stoi przed takim zamiarem?
Niebawem idziemy do żłobka a tam często są spacery (dla nie chodzików mają grupowy wózek). Do tej pory na spacery nie zakładałam bucików ale no w żłobku dodatkowych skarpet i kocyków nosili nie będą. Jakiej firmy polecacie pierwsze buciki? Najlepiej aby nie były tylko w sklepach internetowych.
 
Ja jak na razie kupiłam attipasy. Uprzedzam, na żywo są wg mnie strasznie brzydkie 🙈 Póki co, ubieram je na dwór, jeszcze tak zimno nie jest. W domu mamy paputki skórzane, głównie po to, żeby się nie ślizgał, jak wstaje no i żeby skarpetki zaraz nie były brudne. U nas dużo ludzi w domu jest i mimo, że się sprząta i chodzi w kapciach, to skarpety po 30 minutach czarne 🥴
 
Ja na razie mam buciki po córce koleżanki, zakładam właśnie jak zimno na dworze. Córka nie chodzi, jak zacznie w domu (na boso) to jej kupię dopasowane. Co dziwne, ostatnio jak byłam z synem u fizjoterapeutki to polecała Zwykłe sprandi z CCC jako buty dla dzieci. Podeszwa miękka, elastyczna, a jednak chroni stopę. W małych sklepikach też można znaleźć dobre buty, nieznanej marki. Muszą mieć taką podeszwę, że dwoma palcami zegniesz buta.
 
Ja jak na razie kupiłam attipasy. Uprzedzam, na żywo są wg mnie strasznie brzydkie 🙈 Póki co, ubieram je na dwór, jeszcze tak zimno nie jest. W domu mamy paputki skórzane, głównie po to, żeby się nie ślizgał, jak wstaje no i żeby skarpetki zaraz nie były brudne. U nas dużo ludzi w domu jest i mimo, że się sprząta i chodzi w kapciach, to skarpety po 30 minutach czarne 🥴
Właśnie obawiam się, że za chwilę będzie już za zimno na attipasy. Tylko oby wybrać takie w których stopa nie będzie się pociła.
 
Ja na razie mam buciki po córce koleżanki, zakładam właśnie jak zimno na dworze. Córka nie chodzi, jak zacznie w domu (na boso) to jej kupię dopasowane. Co dziwne, ostatnio jak byłam z synem u fizjoterapeutki to polecała Zwykłe sprandi z CCC jako buty dla dzieci. Podeszwa miękka, elastyczna, a jednak chroni stopę. W małych sklepikach też można znaleźć dobre buty, nieznanej marki. Muszą mieć taką podeszwę, że dwoma palcami zegniesz buta.
Z tego co na www patrzyłam to chyba nie ma sprandi takich malusich rozmiarów.
Z podeszwą właśnie wiem, że powinna być bardzo elastyczna, mięciutka.
 
Z tego co na www patrzyłam to chyba nie ma sprandi takich malusich rozmiarów.
Z podeszwą właśnie wiem, że powinna być bardzo elastyczna, mięciutka.
Widziałam od rozmiaru 19. Mojej założyłam 21, bo 20 już nie chciały wejść jej na stopkę. Na długość chyba by były dobre, ale na szerokość nie.
 
reklama
Do góry