reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mamusie jakie formalności/papiery trzeba zgłosić po narodzeniu dziecka? Orientujecie się w tym wszystkim? Wiem że napewno trzeba zgłosić narodzenie dziecka ale co jeszcze?
Trzeba również zapisa dziecko do przychodni No i załatwić z niej pielęgniarkę położna z tego co mi się wydaje, jak coś jeszcze jest do załatwienia dajcie znać, bo ja też zielona
 
Farbujecie się w ciąży ? Jak tak to farbami z amoniakiem ? Bo ja już siły nie mam .... farbuje się farbami bez amoniaku, która po tygodniu mi schodzi i wybijają mi się siwe włosy na rudo... A nie wiem czy amoniak jest bezpieczny?
 
Farbujecie się w ciąży ? Jak tak to farbami z amoniakiem ? Bo ja już siły nie mam .... farbuje się farbami bez amoniaku, która po tygodniu mi schodzi i wybijają mi się siwe włosy na rudo... A nie wiem czy amoniak jest bezpieczny?
Ja bez amoniaku, dopiero raz farbowałam, 5cm odrostu w końcu trzeba bylo się pozbyć [emoji28] planuję w sierpniu jeszcze raz zafarbować, a potem następny raz to już po porodzie, też bez amoniaku ale już od jeszcze kolejnego farbowania wracam do amoniaku bo jednak farba z amoniakiem faktycznie lepiej trzyma.
 
Ja bez amoniaku, dopiero raz farbowałam, 5cm odrostu w końcu trzeba bylo się pozbyć [emoji28] planuję w sierpniu jeszcze raz zafarbować, a potem następny raz to już po porodzie, też bez amoniaku ale już od jeszcze kolejnego farbowania wracam do amoniaku bo jednak farba z amoniakiem faktycznie lepiej trzyma.
Pytałam na początku ciąży lekarza, czy mogę się farbować. Powiedział, że nie 😶 Nie posłuchałam jednak, bo mam same siwe włosy na czubku głowy i nie wyobrażałam sobie tak chodzić 9 miesięcy. Dziewczyny z mojej rodziny normalnie się farbowały, tylko bez amoniaku właśnie i nic się dzieciom nie stało, żadne nie urodziło się rude 😉😉
Ja używam Palette Intensive Color Cream w odcieniach brązu i mi się nie wypłukują tak szybko. Tylko rosną za szybko i moment mam 2 cm odrostu 🙄
 
Pytałam na początku ciąży lekarza, czy mogę się farbować. Powiedział, że nie 😶 Nie posłuchałam jednak, bo mam same siwe włosy na czubku głowy i nie wyobrażałam sobie tak chodzić 9 miesięcy. Dziewczyny z mojej rodziny normalnie się farbowały, tylko bez amoniaku właśnie i nic się dzieciom nie stało, żadne nie urodziło się rude 😉😉
Ja używam Palette Intensive Color Cream w odcieniach brązu i mi się nie wypłukują tak szybko. Tylko rosną za szybko i moment mam 2 cm odrostu 🙄
Ja farbowalam sie teraz Garnier Olia i masakra odrost mi się spłukał do rudego ( reszta wlosow ciemny brąz) no I oczywiście pełno siwych, tez mi wlosy bardzo szybko rosna teraz co oczywiście jest super sprawa😄. Widziałam teraz reklamę farby z loreala ponoc fajna bo ultra chłodny brąz wiec by mi rudy nie wybijał, no ale niestety ma amoniak i mam rozkmine w sumie czytam na Google, że amoniak to nic złego tylko żeby tak nie wdychać, no ale może wytrzymam juz, jeszcze niecałe 3 miesiące zostały 🤷🏻‍♀️
 
Farbujecie się w ciąży ? Jak tak to farbami z amoniakiem ? Bo ja już siły nie mam .... farbuje się farbami bez amoniaku, która po tygodniu mi schodzi i wybijają mi się siwe włosy na rudo... A nie wiem czy amoniak jest bezpieczny?
Ja w pierwszej ciąży farbowałam i teraz chyba już 3 razy farba z amoniakiem
 
Farbujecie się w ciąży ? Jak tak to farbami z amoniakiem ? Bo ja już siły nie mam .... farbuje się farbami bez amoniaku, która po tygodniu mi schodzi i wybijają mi się siwe włosy na rudo... A nie wiem czy amoniak jest bezpieczny?
Ja farbuje jak zwykle Garnierem włosy więc tam chyba jest amoniak i nic się nie dzieje moja położna mi powiedziała zeb to jest błędne myślenie że nie można no bo skoro nie dostaje się do krwioobiegu to nie szkodzi dziecku, poza tym z domu nie powinnyśmy w takim razie też wychodzić bo spaliny bo w powietrzu są bakterie także co osoba to opinia😊
 
reklama
A powiecie mi jakie kosmetyki kupujecie dla swoich maluszków? Bo ja powoli chce ruszyć z tą częścią wyprawki a kompletnie nie wiem co wybrać.. Jakiej firmy..
 
Do góry