reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny pan doktor powiedział że nie widzi źródła krwawienia, najprawdopodobniej pękł jakiś krwiak, USG było strasznie zamazane, nie wiem czy krew może zakłócić obraz? Nie dopytalam, jak znalazł dziecko,to byłam pewna że jednak nie jest dobrze,nie wiergalo tak jak przedwczoraj ale puścił serduszko na glos i waliło,
Nie zbyt przyjemne badanie, wszystko co miał w rękach było od krwi ale takiej ciemnej wiec starej,jak pamiętam z poprzedniej ciąży to oczyszczalam się dwa tygodnie, coraz mniej, i ciemną krew zmieniała się Z dnia na dzień w brąz,kawa z mlekiem itd
Na pewno teraz krwiaka nie ma powiedział
 
reklama
Ja będę mieć w 11+4 :D

Co do ilości USG ja miałam jedno w 6+4, następne jak wyżej, aż po 5 tygodniach.
Kusi mnie by iść prywatnie dodatkowo, bo serduszko bilo nieco mniej przy pierwszym USG, z opisu że prawidłowo, ale prowadząca mi mówiła kilka razy że trochę za słabo, ale ze i tak na tętno nic się nie da poradzić. I tak czekam w słodkiej nie wiedzy czy serduszko bije czy nie, eh...
To jest straszne. Ta niepewność. Szkoda ze nie mamy podglądu na to co się dzieje w brzuchu.. 😇🤔😅
 
Dziewczyny pan doktor powiedział że nie widzi źródła krwawienia, najprawdopodobniej pękł jakiś krwiak, USG było strasznie zamazane, nie wiem czy krew może zakłócić obraz? Nie dopytalam, jak znalazł dziecko,to byłam pewna że jednak nie jest dobrze,nie wiergalo tak jak przedwczoraj ale puścił serduszko na glos i waliło,
Nie zbyt przyjemne badanie, wszystko co miał w rękach było od krwi ale takiej ciemnej wiec starej,jak pamiętam z poprzedniej ciąży to oczyszczalam się dwa tygodnie, coraz mniej, i ciemną krew zmieniała się Z dnia na dzień w brąz,kawa z mlekiem itd
Na pewno teraz krwiaka nie ma powiedział
A na wizycie przed wczoraj lekarz nic nie widział na usg ? Mój zawsze sprawdza macicę w poszukiwaniu krwiaków. Może wtedy przy badaniu coś pogmerał za mocno i się coś podrażniło. No ty też będziesz miała dzielnego wojownika ❤️ Taka widać twoja uroda skoro wcześniej też tak miałaś.
To tak jak ja i syn mamy słabe naczynka i często się nam leje krew z nosa.
 
Dzień dobry :)

@jjm86 trzymam za Ciebie kciuki zawsze, od "pierwszego wejrzenia" na tym forum 🥰 u mnie nic nowego, poza jednym "problemem", który opiszę poniżej 🙃

@helloitsmeanna myślę, że świetnie się sprawdzisz jako druga moderatorka 😍 wielkie dzięki za ten akces! :)

DZIEWCZYNY POMÓŻCIE :)
Jestem dzisiaj w 11+5. Biorę Femibion 1. Na opakowaniu jest napisane, że jest on dla wczesnej ciąży 1-12. tydzień. Femibion 2 jest od 13 tygodnia.
I ja już oszalałam. Czy 11+5 to jest końcówka 12 tygodnia, tj. jeszcze dwie tabletki ze starej paczki i zaczynam Femibion 2, czy jednak powinnam jeszcze następny tydzień brać Femibion 1 🤔 normalnie mam od rana zaćmienie mózgu. Help 🙃
 
Powiem Wam, że ja też nie mam już mdłości , jedynie cycki trochę bolą i czasem brzuch. Ale staram się odganiac źle myśli. Btw.. O 5 wstałam do kibla patrzę a M w salonie na kanapie śpi... Podobno obudziłam go wkurw.. I wywaliłam z łóżka bo chrapal... A ja nic nie pamiętam
Jak o nim piszesz to rysuje się obraz faceta mega mega zakochanego w Tobie i w maleństwie 🥰 extra :)
 
A na wizycie przed wczoraj lekarz nic nie widział na usg ? Mój zawsze sprawdza macicę w poszukiwaniu krwiaków. Może wtedy przy badaniu coś pogmerał za mocno i się coś podrażniło. No ty też będziesz miała dzielnego wojownika ❤️ Taka widać twoja uroda skoro wcześniej też tak miałaś.
To tak jak ja i syn mamy słabe naczynka i często się nam leje krew z nosa.
Krwi było tak dużo że to nie podrażnienie na pewno,ja myślałam że się posikałam to było takie chlusniecie na dwa raxy
Co ok 15 sek.
Moja musiała przeoczyć chyba,
No nic leżę i pachnę😊
 
reklama
Dziewczyny pan doktor powiedział że nie widzi źródła krwawienia, najprawdopodobniej pękł jakiś krwiak, USG było strasznie zamazane, nie wiem czy krew może zakłócić obraz? Nie dopytalam, jak znalazł dziecko,to byłam pewna że jednak nie jest dobrze,nie wiergalo tak jak przedwczoraj ale puścił serduszko na glos i waliło,
Nie zbyt przyjemne badanie, wszystko co miał w rękach było od krwi ale takiej ciemnej wiec starej,jak pamiętam z poprzedniej ciąży to oczyszczalam się dwa tygodnie, coraz mniej, i ciemną krew zmieniała się Z dnia na dzień w brąz,kawa z mlekiem itd
Na pewno teraz krwiaka nie ma powiedział
Ważne, że dziecko żyje, serduszko bije :)
Może maluch spał po prostu w czasie badania :) 🙃
Ogólnie powiedział coś co dalej czy nic takiego?
Trzymaj się ❤️
Znam z życia dwie bardzo podobne historie zakończone szczęśliwie :)
 
Do góry