reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja jem w większości swoje wędliny, wedding szynki kiełbasy robimy pieczenie,konserwy,pasztety a jak kupuje to filet wędzony u indyka czy coś innego dobrego ale czytaj skład żeby ten filet był z fileta a nie z czego popadnie zmielonego i ładnie obrobionego
 
Nie mam zbyt dobrych wieści. Serce bije ale.za.wolno. Także chyba mam powtórkę z rozrywki
A który to tydzień i wolno tzn ile uderzeń? Ja w 5t5d miałam usg i serduszko też wolno biło(100/min) ale 2 tyg później już było pięknie 179/min. Może nie warto się martwić tylko poczekać i za kilka dni sprawdzisz?
 
To gratuluje stalowych nerwów ;) ja się przed tym pomiarem cisnienia dowiedziałam, że mam krwiaka, więc myslę, że to glównie przez to.
Ja miałam pierwszy tydzień jak sie dowiedziałam o ciąży niekiedy po ponad 130. Tętno 116. Tak na mnie zadziałala ta wiadomość, staralismy ale tak szybko sie to stało że sie trochę przeraziłam czy dam rade itd. Po prostu emocje siedziały we mnie. Spac nie mogłam. Dzisiaj mam 108/58 a tetno 83 ;) I spie bez problemu ;)
 
Hej, trzymajcie dziś kciuki✊✊✊ wizyta na 19.40, póki co zbieram się do pracy na 5.5h to nie będę się tak stresować ani rozmyślac 😁 mam nadzieję że dobrze wszystko będzie i zobaczę serduszko. W nocy znów poty mnie zalały 🙄🙄 i po 21 już oczy się zamykały. Miłego dnia wszystkim i powodzenia wizytującym 😊
 
reklama
Dziewczyny, jakie szynki/wędliny jecie? Czy np. szynki parzone? Jestem w drugiej ciąży a co do wędliny wciąż mam dziurę w głowie i czasami wole nie zjeść, niż zjeść i potem się zastanawiać czy można było. Jestem z tych, które się nie nakręcają i jedzą z głową a to mi spędza sen z powiek, może dlatego że mam ogromną ochotę na kanapeczkę z jakąś wędliną [emoji28]
Ja co prawda mięsa już nie jem ale moja szwagierka sama robi szynki nie kupuje tych sklepowych bo to sol i chemia przeważnie.. W sklepach masz szynkowary , przyprawy ,siatki wszystko co jest potrzebne do tego ;)
 
Do góry