reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Oj witaj w klubie 😉 alergie mam prawie, że na wszystko (zaczynając od pylkow, poprzez leki, kosmetyki a kończąc na większosci rzeczy do jedzenia) i teraz też leków na uczulenie nie biorę. Już chwilami jest ciężko bo wychodzi mi wysypka i pokrzywka (oczywiście uparła się pojawiać przede wszystkim na twarzy zamiast np. na tyłku gdzew nie byłoby jej widac😁). Co będzie na wiosnę? Przypuszczam, że alergiczny kataklizm 😂 jakoś będziemy musiały to przeżyć 😉
A to Twoja pierwsza ciąża? Bo jak nie to zdołowałaś mnie, że nie ma ratunku dla nas 🙈
 
oj ja tez znam ten ból, od dziecka mam alergie na słońce, a jak w 2017 się nabawiłam alergii na lakiery hybrydowe tak na wiosnę 2018 nic na oczy nie widziałam na zewnątrz. Poszłam na testy alergiczne i wyszło mi praktycznie na wszystko nawet na sierść krowy 🤣🤣 nawet na kurz ale i tak śpię na puchowych poduszkach bo nie mogę inaczej 😀 potem zaczęłam robić paznokcie tytanowe i dalej czuje te alergie na wiosnę ale jest dużo lepiej 😊
No tez mam na kurz koty brzozy itd... Na lakiery hybrydowe akurat nie mam tyle dobrze bo sama sobie robie paznokcie ;)
Najlepsze jest to ze na królika mi nie wyszla, a pamiętam jak miałam slicznego białego królika w podstawówce a mama go oddala bo myslala ze z siostra mamy na niego alergie a tymczasem była na cos innego 🙈
 
Mój mąż zawsze śmieszkuje „wiesz kiedy się sadzi tuje? Jak sąsiedzi to ...uje” ale to tak z przymrużeniem oka bez obrazy dla nikogo😂
Jak zła energię? Wierzycie w takie cos? Wiem że niby wytwarzają coś tak szkodliwego. Ja akurat sasiadow mam super ale cenie sobie prywatność;)
 
Dzień dobry :) Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. :)

Moja teściowa ma alergie na cytrusy, a szczególnie mandarynki. Zawsze jak się to wychodzi jej siedząca wysypka na rękach.

My z kolei czekamy na 10 lutego na alergologa, bo idziemy z córka-ma od mkesiaca katar przezroczysty, jednego dnia nie ma, na drugi ma i tak w kółko. Laryngolog powiedzial, ze to na 99% alergia.
Współczuję teściowej :(
No to córka ma jak ja, ja codzienne rano smarkam szczególnie rano jak wstaje.
 
Dziewczyny, jakie szynki/wędliny jecie? Czy np. szynki parzone? Jestem w drugiej ciąży a co do wędliny wciąż mam dziurę w głowie i czasami wole nie zjeść, niż zjeść i potem się zastanawiać czy można było. Jestem z tych, które się nie nakręcają i jedzą z głową a to mi spędza sen z powiek, może dlatego że mam ogromną ochotę na kanapeczkę z jakąś wędliną [emoji28]
 
Ja wierzę w to ;) tak jak większość z was jest wierząca.. Bóg to też czysta energia :) Ziemia ma swoją energię,rosliny,zwierzeta ludzie.. ;)
Za pare lat zmieniamy dom, bo marzy mi sie inna działka i inny projekt więc wymyślę cos innego niz thuje 😁 Nie wiem wtedy jak sadzilismy te to mi nawet nic do głowy nie przyszło innego hehe ;)
 
reklama
Dziewczyny, jakie szynki/wędliny jecie? Czy np. szynki parzone? Jestem w drugiej ciąży a co do wędliny wciąż mam dziurę w głowie i czasami wole nie zjeść, niż zjeść i potem się zastanawiać czy można było. Jestem z tych, które się nie nakręcają i jedzą z głową a to mi spędza sen z powiek, może dlatego że mam ogromną ochotę na kanapeczkę z jakąś wędliną [emoji28]
Właśnie jak to jest z tymi wędlinami? Czytałam co można czego nie można i niw wyczytalam nic o wedlinach, dopeiro tutaj mi coś na forum migneło ;)
 
Do góry