reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Co do orenatalnych, bo dość dużo napisałyście... 14 lat temu to w ogole nie robilam, bo to chyba aż tka powszechne wtedy nie było, albo zbyt mloda wedlug mojej gin wteyd bylam [emoji85] ale teraz na penwo zrobię wg sugestii obecnego gina, usg a co do pappy się zastanowię, bo skoro to taka głównie statystyka, a wyjdzie mi ryzyko zd 1:500 na przykład, to bede tylko siė denerwowac niepotrzebnie. A na bank mi zaleci, bo. Wlipcu 34 lata kończę, to zbliżam się do tego ryzykownego wieku.
 
reklama
O to jednak działają te suwaczki!
A dobra ale chyba tylko przez przeglądarkę a w aplikacji nie działają a wygodniej mi się korzysta przez apke[emoji52]
Mi też wygodniej z apki. Już 3 lata temu na forum jak byłam, to głównie apka, ale wteyd suwaczki bylo widać [emoji15] nic, no obejdziemy się. Może bedzie lepiej jka już będzie to prywatne forum/wątek, i jak juz sytouacja bedzie u nas wszystkich pewniejsza tzn po 1 trymestrze, to zalozy się zbiorczy wątek z terminami porodu, żeby się nie mylić. Plus inny wątek z terminami wizyt, to wtedy rowniez bedzie jasno kto kiedy ma wizytę.

Boże, wizyta za dwa dni [emoji3063][emoji3063][emoji3063] oby było dobrze, i żebym swietowala dobrą wizytę pączkami, a nie zajadała smutki.
 
Mi też wygodniej z apki. Już 3 lata temu na forum jak byłam, to głównie apka, ale wteyd suwaczki bylo widać [emoji15] nic, no obejdziemy się. Może bedzie lepiej jka już będzie to prywatne forum/wątek, i jak juz sytouacja bedzie u nas wszystkich pewniejsza tzn po 1 trymestrze, to zalozy się zbiorczy wątek z terminami porodu, żeby się nie mylić. Plus inny wątek z terminami wizyt, to wtedy rowniez bedzie jasno kto kiedy ma wizytę.

Boże, wizyta za dwa dni [emoji3063][emoji3063][emoji3063] oby było dobrze, i żebym swietowala dobrą wizytę pączkami, a nie zajadała smutki.
Też mam wizytę w tłusty czwartek. Nie martw się, obie będziemy świętować dobre wieści obżerając się pączkami 😁
 
Ja póki co łykam kwas foliowy i magnez z b6, zapytam się gina na wizycie czy mam jednak brać jakiś zestaw witamin. Dość popularne widzialam falvit mama czy pregna plus.. Zobacyzmy, 14 lat temu w ciąży z córką falvit łykałam.
pregna plus nie polecam bo maja mała ilość kwasów dha 😊
 
Też mam wizytę w tłusty czwartek. Nie martw się, obie będziemy świętować dobre wieści obżerając się pączkami 😁
Ja też mam w czwartek 😍
Pierwsza wizyta prywatnie więc w końcu się dowiem czy bije serduszko. W ogóle co z fasolką a może sa dwie? Bo ja mam siostrę bliźniaczkę, a narzeczony na mamę bliźniaczkę 😍
 
Ja juz mam tak namieszane w głowie że sama nie wiem co robić czego nie robić. W czwartek mam wizytę to porozmawiam z lekarzem o tym. Tylko ja tez nie słyszałam żeby ktos z rodziny czy znjaome robily te Pappe. Kiedyś nawet prenatalnych nie bylo jak np moja przyjaciółka rodziła 8 czy 9 lat temu.
Były,były,ja robiłam 8 lat temu i nie była to wielka nowość, skoro dotarły tam gdzie diabeł mówi dobranoc😉czyli na nasze wiochy 😉
 
reklama
Do góry