reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Każde dziecko inne. Mój syn ważył w 31 tyg prawie 1900 i urodził się prawie 4 kg miał 😃 natomiast mojej znajomej syn w 31 tyg miał 1300 także są spore różnice ja idę w piątek ciekawe ile waży miesiąc temu 1100
Byłam u położnej dzisiaj i zbadała mnie, stwierdziła że 1700 waży to ogromna różnica czyli Franca na odczepnego podała wagę ale położna mi doradziła żeby nie zmieniać bo to tylko niecałe dwa miesiące zostały a u niej zawsze się zetelnej prawdy dowiem :) także już luzuje :)
 
reklama
Dziewczyny pisałam wcześniej, że mam podniesione leukocyty w moczu mialam na początku 60 potem, 30, a teraz uwaga! Po braniu urofuraginum 255! CRP 14,4. O co chodzi ? Zaczynam się bardzo martwić 😭😭😭
 
Doktor przepisał mi Monural, ale jak przeczytalam ulotkę to tak niezbyt ponoc to już w razie konieczności w ciąży się stosuje.....
 
Doktor przepisał mi Monural, ale jak przeczytalam ulotkę to tak niezbyt ponoc to już w razie konieczności w ciąży się stosuje.....
To jak ze wszystkimi lekami, oni muszą tak pisać bo nie robi się testów na kobietach w ciąży więc to tak bardziej na wszelki wypadek. Na pewno lekarz wie co robi 😊
 
Racja z tym lekiem, ja brałam Diphergan, Torecan, a w szpitalu podawali mi nawet hydroksyzynę, a każdy z tych leków jest na czarnej liście w ciąży.

Jestem po wizycie u lekarza. Jak zwykle waga, ciśnienie, sprawdzenie czy brzuch miękki, kilka pytań o samopoczucie, dziękuję, 100zl, do widzenia. A kiedy usg III trymestru? Na następnej wizycie. I tak całą ciążę słyszę, jeśli chodzi o usg 🙄 Na NFZ w moim rodzinnym mieście miałam lepszą opiekę...
 
Racja z tym lekiem, ja brałam Diphergan, Torecan, a w szpitalu podawali mi nawet hydroksyzynę, a każdy z tych leków jest na czarnej liście w ciąży.

Jestem po wizycie u lekarza. Jak zwykle waga, ciśnienie, sprawdzenie czy brzuch miękki, kilka pytań o samopoczucie, dziękuję, 100zl, do widzenia. A kiedy usg III trymestru? Na następnej wizycie. I tak całą ciążę słyszę, jeśli chodzi o usg 🙄 Na NFZ w moim rodzinnym mieście miałam lepszą opiekę...
Oszalałabym jakby tak miały wyglądać moje wizyty 😱
 
Jutro będę próbowała umówić się do innego, ale tu gdzie teraz mieszkam jest mały wybór w lekarzach, a ten do którego chce dzwonić, ma długie terminy oczekiwania 😔
 
Doktor przepisał mi Monural, ale jak przeczytalam ulotkę to tak niezbyt ponoc to już w razie konieczności w ciąży się stosuje.....
też ostatnio mi wyszly podniesione leukocyty. 15 - 20 w polu widzenia było napisane. Dostałam monural i wysłała mnie na posiew moczu. Też czytając tą ulotkę miałem wątpliwości. Szczególnie przeraziło mnie że może wystąpić ostre zapalenie jelita grubego prowarzace do zgonu. Ale wypiłam i nic mi nie było. Z posiewu też nic nie wyszło więc nie wiem o co chodzi. Teraz staram się pić dużo wody i też żurawinę żeby oczyszczac drogi moczowe.
 
reklama
Zaczęłam pranie ciuszków, jejku, ile ja tego mam 🙈 Samych białych/jasnych ubranek cała suszarka, wczoraj pół szaro/ciemnych, a jeszcze dwie kupki kolorów leżą w kolejce 🙈 przesadziłam chyba z ilością 🙈😅 dziś przyszło wyposażenie łóżeczka, jeszcze tylko pieluszki, kosmetyki i wózek i czekamy na godzinę zero 😉😉
Jak Wasze ogarnianie wyprawki?
 
Do góry