reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
a mówili lekarze czy da się ten pęcherz wyleczyć? może jest możliwość jeszcze teraz lub zaraz po urodzeniu, Trzymam mocno za was kciuki!

Próbowałam znaleźć konkretne informacje w necie, może ja nie umiem szukać, ale nic nie znalazłam. Na forach laski pisały, że ciąża do terminacji, że poroniły. Gdzieś mignęło mi, że niekiedy robią operację wewnatrzmaciczną, ale na ile to prawda to nie wiem..
 
Próbowałam znaleźć konkretne informacje w necie, może ja nie umiem szukać, ale nic nie znalazłam. Na forach laski pisały, że ciąża do terminacji, że poroniły. Gdzieś mignęło mi, że niekiedy robią operację wewnatrzmaciczną, ale na ile to prawda to nie wiem..
Bardzo mi przykro😐 ja sie boje prenatalnych...
 
Hej, przychodzę ze smutnym updatem z 2 badania prenatalnego 🥺
Niestety u maluszka stwierdzony pęcherz moczowy olbrzymi, przezierność karkowa również poza normą, lekarka nie mogła dzisiaj znaleźć kości nosowej.
Jestem przerażona 😭
Skierowanie na amniopunkcję i konsultacje w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka 😒
nie wiem czy znasz, ale dodaj się do grupy na fb „badania w ciąży: USG Prenatalne, Genetyczne, Amniopunkcja, Pappa, Terminacja”
To świetna grupa, dziewczyny dzieła się swoim doświadczeniem i bardzo często pozytywnym zakończeniem nieprawidłowych badań.

A twoja przezierność przekracza normę o 1 mm wiec to nie jest żaden wyznacznik :). O pęcherzu niestety nic nie wiem, ale na tej grupie na pewno znajdziesz podpowiedzi. Co do kości nosowej owszem to jest niewłaściwy marker ale równie dobrze nosek może być maluśki :). Bądź pozytywnie nastawiona :)
 
patrycja 3mam kciuki... Aby wszystko było dobrze 😊 dziewczyny dobrej nocki życzę, ja uciekam spać, jutro badania. 😴🥱
 
Właśnie wracam ze szpitala, bo w nocy odkryłam plamę krwi. Na szczęście wszystko ok, dostałam duphaston 3 razy dziennie. Maluszek ma ponad 2,5 cm, jestem w 9 tyg. i 3 dni. Mam się oszczędzać, więc dzień wolny od pracy musowy. 3majcie się!
 
Cześć dziewczyny [emoji6]
Właśnie się przebudziłam i poszłam do toalety , stwierdziłam a zrobie sobie dla zabawy test z sody na płeć dziecka [emoji16][emoji1][emoji1]
U mnie dziś 10+5 [emoji7] nasiusiałam do pojemniczka i wsypałam ok łyżeczkę sody i było brak reakcji, totalnie ani pianki delikatnej ani bąbelka[emoji3]- Czyli na dziewczynke wychodzi . Wiadomo, że traktuje to tak samo jak ten kalendarz chiński - tez mi dziewczynka wychodzi[emoji108]
Bardzo chcemy dziewczynke[emoji847][emoji120], no i ciekawe co tam rośnie u mnie[emoji4] Już nie mogę się doczekać by poznać płeć maleństwa.
Czy któraś z Was robiła w formie zabawy ten test z sodą, co Wam wyszło?? U mnie prenatalne 9marca... więc już niebawem choć raczej lekarz jeszcze nie stwierdzi na 100% jestem tego świadoma [emoji2] Kładę się spać dalej, z pustym pęcherzem jaak przyjemnie [emoji1787][emoji1787][emoji4][emoji2960]
 
reklama
Hej, przychodzę ze smutnym updatem z 2 badania prenatalnego 🥺
Niestety u maluszka stwierdzony pęcherz moczowy olbrzymi, przezierność karkowa również poza normą, lekarka nie mogła dzisiaj znaleźć kości nosowej.
Jestem przerażona 😭
Skierowanie na amniopunkcję i konsultacje w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka 😒
Bardzo mi przykro . Ja jednak trzymam kciuki że może amniopunkcja wyjdzie w porządku i dzidziuś okaże się zdrowy.
 
Do góry