reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Heheh ;) ja bym sobie życzyła, żeby szybko poszło :D
A jak połóg? Niektóre dziewczyny mówią, że to koszmar i wahania nastrojów :oops: 🙈
 
reklama
Luiska Ja w połogu pamiętam że strasznie się pociłam.. codziennie pościel i piżama po nocy obowiązkowo do prania. I płaczliwa bardziej też byłam.. a tak to luzik :)

Gunka ja jeszcze nie mam torby spakowanej, trzeba będzie za niedługo już zacząć, dziś zaczynam 35tc :)
 
A jak tam wasze torby😉 spakowane już wszystkie jesteście?

Ja póki co kosmetyki i ręczniki spakowałam 😅 sama nie wiem co do ubrania tam zabrać. Raczej piżamki czy np.leginsy, krotkie spodenki? Bo dla dziecka to nic nie muszę brać, tu w De wszystko zapewnia szpital. Tylko ubranka na wyjście dla dziecka.
Muszę dokupić staniki do karmienia jeszcze. Polecacie jakieś miękkie pewnie?
 
Luiska Ja w połogu pamiętam że strasznie się pociłam.. codziennie pościel i piżama po nocy obowiązkowo do prania. I płaczliwa bardziej też byłam.. a tak to luzik :)

Gunka ja jeszcze nie mam torby spakowanej, trzeba będzie za niedługo już zacząć, dziś zaczynam 35tc :)

Ja to wyłam już jak okropne mdłości miałam na początku ciąży 🤦‍♀️😄 to co dopiero po porodzie
 
Ja wybieram szpital najblizej miejsca zamieszkania. Rodzilam już tam pierwsze dziecko było ok. Drugie wybrałam 25 km od nas i wcale też rewelacji nie było więc wolę ten bliżej.

Dzisiaj po igraszkach dostałam plamienia różowego. Na początku się wystraszyłam trochę tego było ale ustalo na szczęście. Nie chce panikowac będę obserwować jutro mam wizytę u mojej gin. Dziś kończę 37 tydzień. Może to był czop ? Nie wiem we wcześniejszych ciazach odszedł dopiero podczas porodu. Mam bóle jak na miesiączke może coś tam poruszalismy🤦‍♀️ jutro się dowiem chyba że sytuacja się powtórzy z plamieniem wtedy pojadę na IP dziś.

I jak się czujesz?
 
reklama
Ja po porodzie miałam baby blues na maxa. Synuś płakał ja razem z nim. Po cc byłam 4 dni w szpitalu, w dniu wypisu dostałam nawału mlecznego gorączka ból piersi niesamowity. Położna przyjechała w dniu wypisu żeby mi pomóc. Potem ze stresu że synek nie chce cyca łapać (mam płaskie brodawki) mleko zaczęło zanikać, przez prawie miesiąc udało mi się ściągać laktatorem i z butli pił. Czułam się fatalnie, jak zła matka bo dziecko piersi nie chce. Potem przyjechała szwagierka i mnie ustawiła do pionu ;)
Ja generalnie do szpitala mam wszystko, tylko pochowane w różnych częściach domu ;) musze w końcu tą torbę spakować, tak samo do malenstwa i dla mnie na wyjście ze szpitala ;)
 
Do góry