reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja mialam takie zawroty gdzies w 5tc ;) taki jakby helikopter, kac...
Brzuch tez od 6tyg zaczal sie powiekszac, od podbrzusza sie zaczelo i teraz wygladam jakbym wypiela. Ale jestem waska i szczupla takze gdzies ta macica musi sie miescic

Uff dziękuje Aklime czyli to normalne... a jest na to jakiś sposób? Mało bezpieczne w drodze autem...to niskie ciśnienie czy czemu tak się dzieje??
 
reklama
Cześć Dziewczyny, jak u Was samopoczucie?[emoji4]
Mam nadzieje, że mdłości coraz mniejsze! [emoji847]

U mnie jakieś dziwne zawroty głowy wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałam, kojarzycie takie objawy?

Powiedzcie mi proszę czy to możliwe ze ja mam w 6tc już zmieniony jakby brzuch?[emoji85]
Jestem z natury szczupła ale zaczęły mi jakies żyły po bokach wychodzić nad biodrami a brzuch szczególnie z przodu cały czas wydęty... nie za wcześnie na takie perturbacje?
A badałaś sobie potas i żelazo ? Ja miałam mega zawroty głowy nawet raz zemdlałam ale mam anemię i niskie żelazo, do tego wypłukałam sobie potas troszkę z organizmu. Teraz już wszystko mam unormowane.
 
Uff dziękuje Aklime czyli to normalne... a jest na to jakiś sposób? Mało bezpieczne w drodze autem...to niskie ciśnienie czy czemu tak się dzieje??
U mnie zelazo wysoko w normie... nie wiem od czego to sie bierze, ale mysle ze ro taki objaw, jak np u innych mdlosci. Teraz trudno mi powiedziec ile to trwalo, czy tydzien czy dwa, ale przeszlo samo
 
Ja też po wizycie dzisiaj 9+3 dzidzia mierzy 2,53 cm urosła od ostatniej wizyty 2 tygodnie temu 1,3 cm. Widziałam, że któraś dziewczyna pisała o wysokim Igg przeciwciał toxo. Też mam ten probldm Igg wyszło 650 Igm 0,27 czyli ujemne. Lekarz kazał zrobić test na awidność i powiedział, że jest przekonany, że to stare zakażenie, ale żeby potwierdzić żeby mieć 100% pewności. Jutro ide zrobić ten test. No i dostałam wreszcie to L4, bo morfologia też nieciekawa i przez to łapie wszystkie infekcje i źle się czuje. Byłam chora po Świętach przez 2 tygodnie. Tydzień temu koleżanka z pracy była przeziębiona i mnie zaraziła na nowo. Z nowu katar, kaszel i gardło zawalone.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, jak u Was samopoczucie?[emoji4]
Mam nadzieje, że mdłości coraz mniejsze! [emoji847]

U mnie jakieś dziwne zawroty głowy wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałam, kojarzycie takie objawy?

Powiedzcie mi proszę czy to możliwe ze ja mam w 6tc już zmieniony jakby brzuch?[emoji85]
Jestem z natury szczupła ale zaczęły mi jakies żyły po bokach wychodzić nad biodrami a brzuch szczególnie z przodu cały czas wydęty... nie za wcześnie na takie perturbacje?
U mnie bez wymiotów, ale na granicy całymi dniami i kombinuje co by tu zjeść się zmuszając...

Ja podobnie jak @Aklime tak miałam koło 5/6 tygodnia chyba, głównie jak kładłam się wieczorem to taki helikopter trochę. Nie wiem co było przyczyną, tsh miałam wtedy trochę za wysokie i od tej pory się unormowało, ale nie mam pojęcia czy to nie zbieg okoliczności.

Brzuch mi tak wysadzało też właśnie koło 5-6 tygodnia. Mam wrażenie, że go bardziej było widać niż teraz w 9tym, tak się jakoś macica wypinała i chyba też częściowo wzdęcia, chociaż wtedy byłam przekonana, że to tylko macica i dziwilam się co tak szybko.
 
Do góry