reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cukrzyca ciążowa bierze się przez to że hormony ciążowe zaburzają pracę trzustki, która produkuje insulinę. Nie ma to nic wspólnego z tym co jedliśmy przed ciążą czy jaki tryb życia prowadziliśmy. Każda z nas może być w tym niewielkim procencie kobiet, która będzie miała cukrzycę ciążową niestety :/ w pierwszej ciąży jadłam bardzo dużo słodkiego i nie miałam cukrzycy a w trzeciej mimo że przed ciążą i w trakcie jadłam bardzo mało słodkiego to stwierdzono u mnie cukrzycę i to już w 16tc.
Nie pozbawiaj mnie marzeń ;) Liczyłam na to, że jak w poprzednich ciążach nie miałam cukrzycy to i teraz mi się uda.. Ja to nawet testu obciążenia glukozą nie mam w planie robić .. Ohyda.
 
Nie pozbawiaj mnie marzeń ;) Liczyłam na to, że jak w poprzednich ciążach nie miałam cukrzycy to i teraz mi się uda.. Ja to nawet testu obciążenia glukozą nie mam w planie robić .. Ohyda.
Mysle, ze Cie nie ominie, ale mozna smakowa glukoze kupic w aptece, ponoc lepiej wchodzi
 
Dziewczyny mam wynik....

B-HCG z dzisiaj 560....
2 dni temu była 171...a 4 dni temu 71

Ostatni @ 21.12 ciekawe czy to nie za niskie miano wyniku.... Co myślicie?

boje się tak bardzo tej pozamacicznej....wiem,że Beta może rosnąć prawidłowo ale zawsze to jakis
 
reklama
Do góry