reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Hej. Wróciłam by napisać ostatni post. Przede wszystkim chciałabym podziękować Wam wszystkim za ciepłe słowa wsparcia. Niestety mimo wszystko mi się nie udało tym razem, ale z całego serca kibicuję Wam i wierzę, że się uda! Bardzo chciałabym zostać tu i chociaż cieszyć się z Waszego szczęścia, ale wydaje mi się, że to mi tylko utrudni powrót do normalności i ewentualnego ponownego starania się o dzidzie. Mam kochanego męża, który szybko postawił mnie na nogi. Zmotywował do dalszego działania i starań. Do 3 w nocy siedzieliśmy i gadaliśmy co mi bardzo pomogło. Jedyną moją obawą jest to czy do końca oczyszczę się sama bo zupełnie nie otrzymałam żadnej informacji o kontrolnej wizycie u ginekologa. Jedyne o co Was proszę to trzymajcie kciuki abym szybko mogła wrócić do działania [emoji120] Trzymajcie się! Zdrówka, przede wszystkim zdrówka dla Was i maluszków [emoji173]️

Trzymam kciuki i oby Wam się udało jak najszybciej [emoji11]
 
reklama
Dziewczyny, u mnie wyszło, że to grzybica 😰 doktor powiedziała, że to normalne w ciąży, szczególnie jeśli aplikuje się luteinę dopochwowo (luteina zmienia środowisko pochwy na bardziej zasadowe). Dostałam globulki, maść i luteinę podjęzykową. Co prawda ciąży to nie zagraża, ale przyjemne nie jest 😒. Uważajcie na siebie!
 
Dziewczyny, u mnie wyszło, że to grzybica 😰 doktor powiedziała, że to normalne w ciąży, szczególnie jeśli aplikuje się luteinę dopochwowo (luteina zmienia środowisko pochwy na bardziej zasadowe). Dostałam globulki, maść i luteinę podjęzykową. Co prawda ciąży to nie zagraża, ale przyjemne nie jest 😒. Uważajcie na siebie!
Dzięki za ten wpis. Od razu mi ułożyło bo ja też się zmagam z jakąś intencją
 
Dziewczyny, u mnie wyszło, że to grzybica 😰 doktor powiedziała, że to normalne w ciąży, szczególnie jeśli aplikuje się luteinę dopochwowo (luteina zmienia środowisko pochwy na bardziej zasadowe). Dostałam globulki, maść i luteinę podjęzykową. Co prawda ciąży to nie zagraża, ale przyjemne nie jest 😒. Uważajcie na siebie!
O mateńko , o ilu dziwnych przypadłościach się można dowiedzieć i jeszcze wszystko niby jest normalne 😳
Trzymaj się cieplutko 🤗
 
reklama
Niestety muszę się powoli pożegnać Dziś około 5 tydz 4 dzień, niestety od 2 dni na testach coraz jaśniejsza kreska, właściwie prawie jej już ich nie widać. [emoji853] Trzymam za Was mocno kciuki, aby Wasze dzieciątka rosły zdrowo i nie dawały Wam za mocno w kość [emoji18] Nasze dziecko zmieniło datę urodzenia, do następnego razu. Pozdrawiam
 
Do góry