reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Będzie dobrze musi być innej opcji nie widzę ! Wytrzymamy to .... a we wrześniu to będziemy się z tego śmiać jak nasze kruszynki będą przy nas [emoji4][emoji7]
:) Jakoś to chyba do mnie nie dociera haha

Hej dziewczyny
Jestem dziś w 6 t 3 d a kompletnie nie mam objawów ciąży. Wogole nie czuję się w ciąży. Żadnych mdłości żadnych boli. Kompletnie nic. Badałam bhcg wtorek i było 15270 a w sobotę 41170 czyli dużo przyrasta. Jutro mam wizytę w lekarza. Jak myślicie będzie już biło ❤. Strasznie się boje ze brak tych objawów przy takiej wysokiej bhcg to co złego.
Przy takiej Becie powinien być zarodek z serduchem :) I tego Ci życzę :)
 
reklama
O ja tez z UK jestem. Mi w rejestracji w GP podali numer do poloznej i kazali dzwonic. Jutro bede dzwonila. Tylko ja musze wybłagac early pregnancy care bo jestem juz po kilku nieudanych ciazach. Fajnie ze jest ktos z UK ;)
Oby tym razem wszystko było w porządku :) ja pójdę jutro i dam znać co mi tam powiedzieli. Ahh ta brytyjska służba zdrowia...
 
reklama
Hej dziewczyny
Jestem dziś w 6 t 3 d a kompletnie nie mam objawów ciąży. Wogole nie czuję się w ciąży. Żadnych mdłości żadnych boli. Kompletnie nic. Badałam bhcg wtorek i było 15270 a w sobotę 41170 czyli dużo przyrasta. Jutro mam wizytę w lekarza. Jak myślicie będzie już biło ❤. Strasznie się boje ze brak tych objawów przy takiej wysokiej bhcg to co złego.
Ja widziałam serduszko w 6+4 :-)
 
Do góry