reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny :) nie wiem czy któraś mnie pamięta... Jasio kończy dziś 10 tygodni, ale to zleciało :) Wydaje się jakby to było wczoraj jak jechaliśmy do szpitala na wywołanie... Próbowałam nadrabiać posty ale nie dałam rady :) Czytam że część z Was przeniosła się na fb, czy można dołączyć?
A właśnie jest możliwość dołączyć do Was na fb jeszcze ?
 
reklama
Hej dziewczyny :) nie wiem czy któraś mnie pamięta... Jasio kończy dziś 10 tygodni, ale to zleciało :) Wydaje się jakby to było wczoraj jak jechaliśmy do szpitala na wywołanie... Próbowałam nadrabiać posty ale nie dałam rady :) Czytam że część z Was przeniosła się na fb, czy można dołączyć?
A właśnie jest możliwość dołączyć do Was na fb jeszcze ?
Dziewczyny jest tylko potrzebuje dodać Was do znajomych na Facebooku wtedy dodam Was do grupy zaproście mnie na Fb z wiadomością na messengerze że to Wy, Agnieszka Anna Kozaczyńska to moje dane.
 
Hej dziewczyny :) nie wiem czy któraś mnie pamięta... Jasio kończy dziś 10 tygodni, ale to zleciało :) Wydaje się jakby to było wczoraj jak jechaliśmy do szpitala na wywołanie... Próbowałam nadrabiać posty ale nie dałam rady :) Czytam że część z Was przeniosła się na fb, czy można dołączyć?
Tak ja Cię pamiętam [emoji8]szybko czas leci moja w czwartek skończy 10 tygodni A za 2 tyg idzie do żłobka . [emoji22]
 
Moja spała od 21 do 6 później zjadła i zasnęła o 7 i spała do 9 .30 i teraz już jest znowu śpiąca, buja się w huśtawce i przez
Polgodziny leżała pod karuzela i widzę że już jej oczka się zamykają [emoji4] wychodzicie na spacery jak jest tak zimno?
Ja tak , przynajmniej na godzinę dziennie
 
reklama
Hej. Ja też zaglądam tu jeszcze. Wolę niż fb. Mój mały ma jakąś czerwoną blaszkę na plecach i z tego powodu nie zaszczepila mi to. Drugie podejście we wtorek mamy.
Nie blaszke tylko wysypke
A wiadomo od czego? :)
Ja mam dla małego do ciała mediderm i tym też smaruje mu buźkę :)
Ja smarowałam Medidermem jak ciepło było. Teraz lepiej coś bardziej tłustego.
 
Do góry