reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tzn obracała główkę ale tak jakoś sztywno a teraz normalnie. Babeczka super. Pokazała mi jak nawet przy przebieraniu z nią ćwiczyć, jak nosić , jak masować. Tyle że ja jestem tym przerażona. Ja tego nie ogarniam. Jedynie pozycję do noszenia zakumalam bo to przebieranie to jakiś kosmos.
PS co do forum to mi przykro bo już raz to przechodziłam 7 lat temu. Wszystko było fajnie dopóki nie wymyślili zamkniętego na FB i wszystko się posypało. Zostało nas wtedy tylko 6 ale do dzisiaj za to ze sobą piszemy.
 
reklama
reklama
Może i tak. To ja chyba coś pokręciłam.
Ale pewnym jest, że TSH może się zmieniać nawet przez stres i inne czynniki wpływające na układ nerwowy. Więc do sprawdzenia, czy dawka leku jest odpowiednia najlepiej zrobić te 3 wyniki. Po wolnych hormonach widać, jaki jest ich poziom i razem z wynikiem TSH można stwierdzić, czy jest nadczynność czy niedoczynność.
Seremida ale ja już nie biorę leków lekarz kazał odstawić od razu po urodzeniu mi tarczyca dokuczala z chwilą zajścia w ciaze
 
Do góry