reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A to tak bo mi się spodobało
FB_IMG_1542135676169.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1542135676169.jpg
    FB_IMG_1542135676169.jpg
    81 KB · Wyświetleń: 317
reklama
Hej. Przepraszam, mało tu bywam. No ale, dwójka to nie lada wyzwanie..
Co u Was? Zmieniło się coś?
My dzisiaj byliśmy u lekarza.. powoli wracamy do formy :)
 
To mnie mega przeraża... Córka mojej matki koleżanki tak umarła w metrze. Jechała na uczelnię. Pan Bóg wyłączył jej serce i już koniec. Dziewczyna 21 lat miała. A mój szwagier. 31 lat. Poszedł spać i już się nie obudził. Też serce zgasło. Totalnie mnie takie rzeczy rozwalają...
Mi kolega w pracy zmarł tak. Wieczorem siedział na kompie i serducho mu siadło. Znaleźli go w takiej pozycji, jakby dalej przeglądał internet w laptopie, czyli to była szybka śmierć.
 
Dziękuję za miłe przyjęcie. Szkoda tylko, że tak dużo osób znika.

Ciąża minęła mi tak szybko, ze nie myślałam o forach itp. Za to teraz spędzam pół dnia z komórką bo mloda spi tylko na rękach i czas jej drzemek jakoś muszę sobie zająć ;)

U nas dziś ciężki dzień. Do godziny 14 zero drzemek i ciągły płacz. Nie możemy też jakoś ogarnąć spania nocnego i chodzi spac po 22 z wielkim rykiem. Mam wrażenie, że te placze to są ze zmęczenia... A zasnąć jej ciężko.
Dziewczyny mi jakoś smutno że już tutaj nas nie ma [emoji20] ja jakoś tego FB nie lubię . No coś zostaje mi się pogodzić .
Ja zostaję. Nie martwcie się :)
 
Hej. Przepraszam, mało tu bywam. No ale, dwójka to nie lada wyzwanie..
Co u Was? Zmieniło się coś?
My dzisiaj byliśmy u lekarza.. powoli wracamy do formy :)

Właśnie dziś akcja ze powoli się przenosimy na fb mamy tam grupę zamknięta.

A ogólnie nie ma co się bać nowości. Wiadomo będzie inaczej tam ale nie znaczy gorzej ale będziemy miały prywatność bo czasem naprawdę osobiście idzie a w sumie każdy może przeczytać.
 
reklama
Ale nas tam nie ma :)
Ja tez jestem za tym by zamknąć wątek albo zrobić swoje własne bo tu to jednak każdy ma dostęp do zdjęć i wszystkich naszych żali
Rozumiem. Zapisy do tamtego forum były już dawno, dawno temu. Nie wiem, czy zrobią drugie zamknięte takie samo. Mi tam nie przeszkadza być trochę tu i trochę tu.
 
Do góry