reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Oj biedactwo :hmm: niech śpi i odpoczywa po takich emocjach może się wyciszyć jak się wyśpi. A co to za Asymetria?

Asymetria ulozeniowa, caly czas uklada sie na swoja prawa strone i lewa strona ciala jest duzo slabsza, miesnie nie sa tak mocne jak po prawej stronie :( ale podobno jeszcze do wycwiczenia [emoji5]
Najgorsze jest to, ze juz jej to zglaszalam na poprzedniej wizycie, jak maly mial chyba 4 tygodnie, ale wtedy mowila ze to fizjologiczne. Mogla juz wtedy podpowiedziec zeby z nim cwiczyc, to nie doszlo by do tego co jest teraz.
 
Dziewczyny stworzyłam grupę na Fb, na tę chwilę jest ona tylko zamknięta tylko dlatego byście mogły ją znaleźć ale postów nikt nie będzie widział jeżeli nie jest członkiem grupy. Jak coś to piszcie na priv a ja wyślę link albo na messengerze jeżeli jesteśmy znajomymi [emoji5] a jak już będziemy wszystkie w grupie wtedy grupę zrobię tajną [emoji5]
 
U mnie to nic nie mówili na ten temat . Tego ułożenia i asymetrii jako takiej .
Wy to w ogóle chodzicie do takich lekarzy że ja czasem pierwszy raz słyszę o takich specjalizacjach jak się tu dzielicie wrażeniami lub zaleceniami
:sorry: heh

Moze dlatego, ze malutka tego nie ma :) jakby mieli jakies watpliwosci to pewnie by cos mowili
 
A moze zrobmy prywatny watek z tej grupy? Tyle sie tu napisalysmy i nazwierzalysmy, ze wartonzamknac.ten watek czy zrobic prywatnym. Grupa na fb moze byc niezalezna
 
A moze zrobmy prywatny watek z tej grupy? Tyle sie tu napisalysmy i nazwierzalysmy, ze wartonzamknac.ten watek czy zrobic prywatnym. Grupa na fb moze byc niezalezna

Ale właśnie o to chodzi ze chyba nie można go zamknąć.. bo jakby było można to by było najlepsze rozwiązanie.

Ale trzeba pomyśleć o czymś bardziej tajnym myśle by w przyszłości nikt nie odszedł a i może @StarAnia by wróciła w takim przypadku ..
 
reklama
Asymetria ulozeniowa, caly czas uklada sie na swoja prawa strone i lewa strona ciala jest duzo slabsza, miesnie nie sa tak mocne jak po prawej stronie :( ale podobno jeszcze do wycwiczenia [emoji5]
Najgorsze jest to, ze juz jej to zglaszalam na poprzedniej wizycie, jak maly mial chyba 4 tygodnie, ale wtedy mowila ze to fizjologiczne. Mogla juz wtedy podpowiedziec zeby z nim cwiczyc, to nie doszlo by do tego co jest teraz.
No to już wiem o co chodzi, moja też woli prawa stronę, staram się pilnik owac tego i układać ja na lewą kosze na na prawej i na leje stronie, a w październiku byłam u fizjoterapeuty i ona mówiła że wszystko jest fizjologiczne do ukończenia 3 miesiąca życia zacisniete piąstki tez. Walcze tylko z lezeniem na brzuszku bo Wiki bardzo tego nie lubi zaraz płaczę i się denerwuje nazwę 1 minuty nie wytrzymuje. No i tak to jest człowiek mówi że coś jest nie tak a i tak nie zostaje to wzięte pod uwagę a im wcześniej interwenjujemy tym lepiej.
 
Do góry