reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny!
Jestem mamą Kaliny urodzone we wrzesniu i niestety dopiero w weekend odkryłam ten wątek. Na forum byłam kilka razy w ciazy Ale w innych działach, A tu się nie zaglebialam, a szkoda. Widzę że można u Was dostać dużo wsparcia. Moje dziecko z tych co nie spi, a jak spi to tylko na rekach, całe dnie na rączkach, A histerię i bóle brzucha trwają godzinami...łatwo nie jest ale jak poczytałam kilka stron to widzę, ze nie tylko ja mam ciężko. ;) jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie tu u was przycupnę :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem mamą Kaliny urodzone we wrzesniu i niestety dopiero w weekend odkryłam ten wątek. Na forum byłam kilka razy w ciazy Ale w innych działach, A tu się nie zaglebialam, a szkoda. Widzę że można u Was dostać dużo wsparcia. Moje dziecko z tych co nie spi, a jak spi to tylko na rekach, całe dnie na rączkach, A histerię i bóle brzucha trwają godzinami...łatwo nie jest ale jak poczytałam kilka stron to widzę, ze nie tylko ja mam ciężko. ;) jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie tu u was przycupnę :)
Pewnie, zapraszamy i rozgość się [emoji5] A jakie śliczne imię ma Twoja córcia [emoji5]
 
Cześć dziewczyny!
Jestem mamą Kaliny urodzone we wrzesniu i niestety dopiero w weekend odkryłam ten wątek. Na forum byłam kilka razy w ciazy Ale w innych działach, A tu się nie zaglebialam, a szkoda. Widzę że można u Was dostać dużo wsparcia. Moje dziecko z tych co nie spi, a jak spi to tylko na rekach, całe dnie na rączkach, A histerię i bóle brzucha trwają godzinami...łatwo nie jest ale jak poczytałam kilka stron to widzę, ze nie tylko ja mam ciężko. ;) jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie tu u was przycupnę :)

Cześć :) wpadaj do nas częściej i pisz co u Ciebie u Was :)
 
Rzadko tu do was zaglądam ale trochę nadrobilam .....pozdrawiam was serdecznie i nadrabiam dalej przesyłam zdjęcie Emila
20181110_162956.jpg
 

Załączniki

  • 20181110_162956.jpg
    20181110_162956.jpg
    93,4 KB · Wyświetleń: 350
Ula ma dziś dzień na rączkach.
Sama śpi po 15-20 minut maksymalnie.
Obiad na raty zrobiłam a teraz zaległam sobie na kanapie z Kluską na brzuchu i oglądam tv.

Ja odpukać mam dziś w miarę. Rano ogarnelam , potem fizjo, starostwo. Kawa z ciotka na mieście , młody się znudził i zasnął na rękach. Obeszlysmy jeszcze sklep. Potem w aucie się obudził i gadaliśmy sobie wesoło do teraz. Zasnął a za chwile zbieram się na bioderka i tak to leci ....
 
Właśnie wróciłam ze spaceru i widzę, ze jedne chcą przechodzić gdzieś gdzie dyskretniej inne nie..
To już nie wiem co robimy :(

I w ogóle moja pidzamka z wystawy okazała się lichym szajsem :(
 
@seremida jesteście smoczkowi? Mój Oluś w ciągu dnia na zaśnięcie ciumka smoczek. I czasem go wypuści i ok a czasem od razu się wybudza. Nad ranem.jak się wierci to pcha rączki do buzi i się złości i stęka i kwęka...
Eh cuezko jakoś...
Chce odrzucić trochę smoczek bo wijemy sami na siebie parol... Mąż go dziś uśpił na kanapie ale co to za spanie jak trzeba pilnować i smoczek dawać jak wypuści bo jest ryk. Jeszcze do niedawna kwękał jak się budził a teraz od razu dziki płacz
 
reklama
Ja odpukać mam dziś w miarę. Rano ogarnelam , potem fizjo, starostwo. Kawa z ciotka na mieście , młody się znudził i zasnął na rękach. Obeszlysmy jeszcze sklep. Potem w aucie się obudził i gadaliśmy sobie wesoło do teraz. Zasnął a za chwile zbieram się na bioderka i tak to leci ....
Aż zazdrość bierze... Ja jestem uziemiona a młody zero współpracy
 
Do góry