reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny czy ro moze byc plesniawka?

20180926_115640.jpg
 

Załączniki

  • 20180926_115640.jpg
    20180926_115640.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 456
reklama
Dziewczyny czy ro moze byc plesniawka?

Zobacz załącznik 901893
Ssawka :) od ssania.

Kasiaczek też myślę, że to bardziej potówki plus trądzik. Alergiczne najczęściej bardziej skupione.

Trądzik ładne kilka tygodni może być. Mój ma już też skorupkę na czole.

Ale pełnia podziałała :)
Gratulacje dziewczyny. Przepraszam, że bez nicków, ale ja mam pamięć złotej rybki [emoji14]
 
Urodziłam o 7:36. Blanka jest cała i zdrowa. 3300 g, 56 cm.
Cała noc rozkrecaly się skurcze i rozwarcie. Padam zmęczenia i odmeldowuję się. Agula, Kinderbueno88 gratulacje!
Gratuluję!
O 5 rano już zaczęłam wstawać i musiałam iść pod prysznic ( w sensie kazali mi)
Mam niską tolerancje bólu bo wstawałam, płakałam i o mały włos się nie pozygałam.

Byłam już tez raz w toalecie ( nie umiałam siku zrobić) i raz pol korytarza szlam jak zmieniałam sale z pooperacyjnej na normalną po porodową.

Ogólnie boli mnie cięcie i strasznie macica się obkurcza bo młody wiecznie na cycu.
Godzinę temu dostałam ketonal dożylnie a następny przydział w czopku dopiero wieczorem i boje się jak ten puści...

A to mały Tytus [emoji1405]
Ma niedrabki bo tu chłodno trochę bo dostaliśmy nową sale
Zobacz załącznik 901882
Śliczny kawaler :) z dnia na dzień będzie coraz mniej bolało. Ten dzień po CC jest właśnie chyba najgorszy.
Tak więc bylam w szpitalu zeby lekarz powierzył mi malego i takim sposobem dwoch lekarzy mnie badali na dwóch sprzetach jeden po drugim i waga dziecka wyszla od 4500 do 5000 gr... nozki i brzuszek poza skalą usg :D jutro rano stawiam sie na czczo a w piątek z rana cc... macie jakieś sugestie jak się przygotować albo jakieś wskazówki???
Hmm.. na pewno zmyj paznokcie u rąk lub pomaluj na jakiś jasny kolor lub odżywką [emoji14] ja to w dzień CC się ogoliłam tam na dole. I psychicznie postaraj się nastawić pozytywnie, bo to dużo daje. Ból jest, ale wiadomo, że każdy odczuwa go inaczej.
 
O 5 rano już zaczęłam wstawać i musiałam iść pod prysznic ( w sensie kazali mi)
Mam niską tolerancje bólu bo wstawałam, płakałam i o mały włos się nie pozygałam.

Byłam już tez raz w toalecie ( nie umiałam siku zrobić) i raz pol korytarza szlam jak zmieniałam sale z pooperacyjnej na normalną po porodową.

Ogólnie boli mnie cięcie i strasznie macica się obkurcza bo młody wiecznie na cycu.
Godzinę temu dostałam ketonal dożylnie a następny przydział w czopku dopiero wieczorem i boje się jak ten puści...

A to mały Tytus [emoji1405]
Ma niedrabki bo tu chłodno trochę bo dostaliśmy nową sale
Zobacz załącznik 901882
Ja tez dostalam okropnych torsji po pionizacji. Za rada poloznej srodowiskowej i anestezjolog bralam leki p/bolowe b.regularnie -zanim na dobre rozkrecil sie bol i to mi pozwalalo przetrwac. Tobie tez tak radze i nie zniechecaj sie jak ktoras Ci odburknie. Bol trzeba zwalczac. Z dnia na dzien bedzie lepiej! Trzymaj sie! A Tytus jest super :)
 
reklama
O 5 rano już zaczęłam wstawać i musiałam iść pod prysznic ( w sensie kazali mi)
Mam niską tolerancje bólu bo wstawałam, płakałam i o mały włos się nie pozygałam.

Byłam już tez raz w toalecie ( nie umiałam siku zrobić) i raz pol korytarza szlam jak zmieniałam sale z pooperacyjnej na normalną po porodową.

Ogólnie boli mnie cięcie i strasznie macica się obkurcza bo młody wiecznie na cycu.
Godzinę temu dostałam ketonal dożylnie a następny przydział w czopku dopiero wieczorem i boje się jak ten puści...

A to mały Tytus [emoji1405]
Ma niedrabki bo tu chłodno trochę bo dostaliśmy nową sale
Zobacz załącznik 901882
Przystojniaczek [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry