reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Już myśla£am że jak nic to wywołanie czy coś...
Gosiu jeszcze żyje nadzieją że może jutro z rana będzie mój doktorek i on jakieś konkrety przedstawi bo odkąd leżę nie było go ani razu...

A mam pytanie czy jest taka możliwość że rozwarcie się zmniejszyło, bo nie napisałam Wam wczoraj że jak badał mnie wczoraj oczywiście inny lekarz to on stwierdził że jest tylko 0,5 cm rozwarcia, a mój mi w środę mówił że 2cm.
 
reklama
Witam z rana.
Klaudia mnie na dzień dobry obsrała.. może to na szczescie;) podczas zmiany pieluchy. Fajnie że te kupy jeszcze bezzapachpwe;)

Mi zostało tej oliwki co w ciąży brzuch smarowałam i ją używam. Ale ma mega suche stopy i rączki.. skóra odchodzi płatami.. zamówiłam wczoraj oilatum. Mialam nie używać ale trudno..
 
Gosiu jeszcze żyje nadzieją że może jutro z rana będzie mój doktorek i on jakieś konkrety przedstawi bo odkąd leżę nie było go ani razu...

A mam pytanie czy jest taka możliwość że rozwarcie się zmniejszyło, bo nie napisałam Wam wczoraj że jak badał mnie wczoraj oczywiście inny lekarz to on stwierdził że jest tylko 0,5 cm rozwarcia, a mój mi w środę mówił że 2cm.
Mi każdy lekarz mówił coś innego - zarówno o długości szyjki, jak i o rozwarciu. Nie wiem, czy oni strzelają, czy co? [emoji14]
 
Dzień dobry!
W koncu normalna noc za nami :D pobudki o 12, 2, 4 i 6, ale szama, pielucha i znowu kimono, czyli wielki progres :D a teraz już nie śpimy. Młody zamula na moich kolanach i znosi dzielnie wyrazy miłości siostrzanej ;D
No i jedna fotka z wczoraj :)Zobacz załącznik 900802Zobacz załącznik 900803Zobacz załącznik 900804
To super że nocka w miarę dobrze Wam upłynęła [emoji5]

Uwielbiam jak wstawiacie zdjęcia swoich maluchów [emoji16] Tylko cholerna zazdrość mnie bierze, bo ja jeszcze nie mogę [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]
 
Dokładnie choć przy ostatnim powinno być matka oddala się na 5 kroków. (nieważne gdzie :-)
Co do fal to debilka one wcale nie są groźne... jednak nagrzewające się baterie bywają niebezpieczne...
Do końca niewiadomo, co z tymi falami elektromagnetycznymi jest. Zdania są podzielone. Ja np. w pracy mam wpisane jako czynnik szkodliwy "pracę w polu elektromagnetycznym". Wszystko jest dla ludzi, als mme z umiarem :D
 
Do końca niewiadomo, co z tymi falami elektromagnetycznymi jest. Zdania są podzielone. Ja np. w pracy mam wpisane jako czynnik szkodliwy "pracę w polu elektromagnetycznym". Wszystko jest dla ludzi, als mme z umiarem :D
No właśnie jak się ma do czynienia non stop to owszem jest tam jakieś ryzyko oddziaływania tych fal ale ja wzięłam do szpitala tablet by coś po prostu oglądać no a wczoraj to mi się zasnęło przy nim i gdybym nie była zaspana to pewnie bym jej odpysknęła że jej się fale w mózgu pomieszały.
 
reklama
Do góry