reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kinder nie pisałam teraz ale już kiedyś że często przed porodem dziecko doprowadza matkę na IP bezruchem. Miki w dniu narodzin pod KTG przez pielęgniarę był mocno trzęsiony na wszystkie strony.
Czekam natomiast na informacje z IP od Ciebie i powiem Ci jeszcze że też nie pisałam bo denerwuję się za Ciebie również. Także co mogę więcej mam nadzieję że jest ok.

No podobno tak bywa ale chyba lepiej sprawdzić ...
 
reklama
Szczerze ? jeżeli ma młodemu pomoc to mi to obojętne co to będzie... zanim mnie najdzie opieka społeczna ze dziecko się drze po dwa trzy dni non stop :) radykalnym posunięciem było jak moja wcześniejsza lekarka kazała z mojego mleka zejść na bebilon pepti przy poprzednim dziecku. Objawy. Wzdęcia , zielone kupki... rzadkie , rzadsze niż były. niespokojny i nie sypia, wydaje dziwne odgłosy z bólu, zwija się , rzuca, zanosi ... brzuch jak balon , zaczyna go wysypywać na twarzy ... żadne espumisany , delicole itd nic nie dały. Na sierpniowych widzę ze to częsta praktyka odstawianie nabiału nawet bez takich objawow czy zaleceń lekarza. A badan to wogole nie wspominają ...
No tak, mleko to drastyczniejsze.
Zbadaj sobie może kupkę na krew ukrytą. To jest objaw alergii.
Ale rozumiem, sama też próbowałam odstawić nabiał. Po miesiącu nie było poprawy, więc wróciłam. Teraz młody ma dwa lata i widzę, że po świeżym mleku ma za uszami brzydactwa, więc jednak coś było na rzeczy. Wtedy nie miałam wyczajonych pomidorów jeszcze.
 
Kurczę tak się drzemnelam i spałam 3 h!
Obudziłam się i tak mnie naszło, że w sumie chyba dziś nie czułam małego ( tak się skupiłam na tym brzuchu i dwojeczkach) No i zjadłam batonik i dalej nic... brzuch uciekałam i dalej nic, już mi się gorąco robiło. Nalałam wody do wanny i tak może z raz czy dwa się przetoczył po naciskach ale nawet jak na moje leniwe dziecko to dość słabo...
I chyba jak wyjdę z wanny to dzwonię po swojego by mnie na IP zawiózł. Wprawdzie jutro mam ktg na 11 ale to jeszcze prawie 20 godzin..
Będzie dobrze. Dawaj znać co i jak.
Rany umieram z bólu:( zrobiła mi masaż szyjki bez mojej zgody.no i mam ten cewnik.krwawie.jakie to są męczarnie:(
Współczuję. Trzymam kciuki za szybszy postęp sprawy.
Kinder nie pisałam teraz ale już kiedyś że często przed porodem dziecko doprowadza matkę na IP bezruchem. Miki w dniu narodzin pod KTG przez pielęgniarę był mocno trzęsiony na wszystkie strony.
Czekam natomiast na informacje z IP od Ciebie i powiem Ci jeszcze że też nie pisałam bo denerwuję się za Ciebie również. Także co mogę więcej mam nadzieję że jest ok.
To samo pomyślałam.
 
No tak, mleko to drastyczniejsze.
Zbadaj sobie może kupkę na krew ukrytą. To jest objaw alergii.
Ale rozumiem, sama też próbowałam odstawić nabiał. Po miesiącu nie było poprawy, więc wróciłam. Teraz młody ma dwa lata i widzę, że po świeżym mleku ma za uszami brzydactwa, więc jednak coś było na rzeczy. Wtedy nie miałam wyczajonych pomidorów jeszcze.

Tak zrobię. Dzięki za podpowiedz Tylko kurczę on ma takie wodniste ciężko będzie coś nabrać ... A co z tymi pomidorami ? Na nie tez ma alergie ? Akurat mam jechać do diagnostyki jutro i pojemniczki tez mam bo robiłam starszej na wirusy kał i kupiłam dużo. W sumie kazał mi tez uważać z rybami i odpuścić sobie je. I mleko , żółty ser a położna dorzuciła jaja. Wiec nie wiem czy mam całe bmk odstawić czy tylko te produkty. Myśle ze całe bmk wiec wszystko co ma w składzie je...
 
reklama
Dziewczyny czy normalnie jest ze po porodzie jest wyższe ciśnienie? Bo ja mam 140/90 Ale w ciąży miałam 115/65
Odwodnienie. Przemęczenie może jeszcze wyrzut adrenaliny... Mnie po porodzie na tym etapie wróciło do normy 123/74 ale ja od porodu piłam elektrolity jeszcze na poporodowej dostałam kroplówkę nawadniającą... no i duuuuużo wody.
 
Do góry