reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dzięki dziewczyny, albo mam pecha albo otyle kobiety są z góry skreslone. Taka młoda lekarka z wyglądu na 20lat no tak wredna małpa, chciałam zzo nie bo igła jest za krótka a ja mam za dużo tłuszczu. Krocze- proszę nogi luźniej, jezu warunki u Pani są bardzo utrudnione do szycia, ja nie gwarantuje jak to będzie zszyte, pozatym ja nie mam obowiązku zszywać krocza... i wogole była tak demotywujaca że szok, komentowała do położonej jaki to okropny dyżur jej się trafił. Ból podczas parcia makabra, i tylko do mnie proszę nie krzyczeć, nogi szerzej , to się nie uda, nie współpracuje to się nie uda. Na patologii leżę z małym bo miejsc nie ma, już Pani pielęgniarka dała do zrozumienia aby jej nie wołać nie potrzebnie, bo to moje drugie dziecko to ja już wszystko wiem. No i tak to wyglądało.... :(
Gratuluję maluszka! Jest przecudowny! :)

Co do szpitala... No brak słów, na kogo Ty trafiłaś?

KINDERBUENOO88 może jednak tam nie idź co?
A cerowala mnie z pół godziny wzdychajac i robiąc miny... i jak mam się czuć pewnie skoro ona nie gwarantuje jak to jest zszyte...
Nie wierzę...
 
Berek z rana. Nacycany. Wykupany. Wyrzygany. Witam się.
20180917_070811.jpg


Mam już czas czuwania bez sokania i wycia nawet 30 minut.
Matce odwala.
A SKOŃCZYŁEM 3 TYG
Wracając do matki wariatki... łaskocze mnie w stopy
20180917_050235.jpg

Śpiewa o kołku i stołku. Robi głupie miny. I bredzi jak potłuczona.
Pozdrawiam ForuCiocie.
 

Załączniki

  • 20180917_070811.jpg
    20180917_070811.jpg
    507,2 KB · Wyświetleń: 491
  • 20180917_050235.jpg
    20180917_050235.jpg
    628,3 KB · Wyświetleń: 495
Ja jestem przerazona. Nikt tu w szpitalu nie pomaga. Mlody dzisiaj od 2 do 6 przy cycku caly czas wyl ze glodny. Byla wczesniej babeczka oczywisie proponowac mleko, ale sie nie zgodzilam na poczatku, pozniej zrezygnowana poszlam do niej, to zasmiala sie ze ona teraz konczy zmiane i dala mi butelke powiedziala pani potem odbije i polozy na boczku. Super, szkoda ze nawet nie wiem jak odbic takiego malego czlowieczka, teoria teorią a w praktyce wiadomo. Podalam mu ta butelke ale ledwo co ja przechylilam to tak z niej polecialo ze sie mlody zakrztusil.
Spanikowana odlozylam ta butelke i jej nie tykam. Nawet nie wiedzialam czy po takiej ilosci mam go odbic. Na chwile sie wyciszyl a teraz znowu kweka i szuka cycka [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
 
Dziewczyny urodziłam przed 24ta, czyli 16tego. 3750kg 59cm syn.
Gratulacje :)
Dzięki dziewczyny, albo mam pecha albo otyle kobiety są z góry skreslone. Taka młoda lekarka z wyglądu na 20lat no tak wredna małpa, chciałam zzo nie bo igła jest za krótka a ja mam za dużo tłuszczu. Krocze- proszę nogi luźniej, jezu warunki u Pani są bardzo utrudnione do szycia, ja nie gwarantuje jak to będzie zszyte, pozatym ja nie mam obowiązku zszywać krocza... i wogole była tak demotywujaca że szok, komentowała do położonej jaki to okropny dyżur jej się trafił. Ból podczas parcia makabra, i tylko do mnie proszę nie krzyczeć, nogi szerzej , to się nie uda, nie współpracuje to się nie uda. Na patologii leżę z małym bo miejsc nie ma, już Pani pielęgniarka dała do zrozumienia aby jej nie wołać nie potrzebnie, bo to moje drugie dziecko to ja już wszystko wiem. No i tak to wyglądało.... :(
Dramat... jaką masz wagę przy jakim wzroście? Jak nie chcesz to oczywiście nie pisz.
Ale no nóż w kieszeni się otwiera :/ do CC też by igła była za krótka? Szkoda, że dałaś się tak potraktować, ale rozumiem, że nie każdy może mieć siły walczyć. Napisz koniecznie skargę na tą wstrętną lekarke. Ja bym pewnie gdzieś na necie też obsmarowała z nazwiskiem...
Z porodem na oxy jest tak, że ktg musi być podpięte, ale ja tam w zasięgu kabla chodzić mogłam... Do toalety, przybierać różne pozycje. No jak się chce to się da.
Przykro mi, że tak trafiłaś.

Zastrzyk z oxy do łożyska, to pewnie po to by się samo odkleiło. Skoro inny lek na obkurczenie macicy. Przy SN po prostu natura działa, tu trzeba wspomóc.
 
Ja jestem przerazona. Nikt tu w szpitalu nie pomaga. Mlody dzisiaj od 2 do 6 przy cycku caly czas wyl ze glodny. Byla wczesniej babeczka oczywisie proponowac mleko, ale sie nie zgodzilam na poczatku, pozniej zrezygnowana poszlam do niej, to zasmiala sie ze ona teraz konczy zmiane i dala mi butelke powiedziala pani potem odbije i polozy na boczku. Super, szkoda ze nawet nie wiem jak odbic takiego malego czlowieczka, teoria teorią a w praktyce wiadomo. Podalam mu ta butelke ale ledwo co ja przechylilam to tak z niej polecialo ze sie mlody zakrztusil.
Spanikowana odlozylam ta butelke i jej nie tykam. Nawet nie wiedzialam czy po takiej ilosci mam go odbic. Na chwile sie wyciszyl a teraz znowu kweka i szuka cycka [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
Weź bobaska na ręce , podłóż pieluszkę i chodź z nim dopóki mu się nie uleje. Dopiero potem go połóż. To chyba na tym polega ?
 
Ja jestem przerazona. Nikt tu w szpitalu nie pomaga. Mlody dzisiaj od 2 do 6 przy cycku caly czas wyl ze glodny. Byla wczesniej babeczka oczywisie proponowac mleko, ale sie nie zgodzilam na poczatku, pozniej zrezygnowana poszlam do niej, to zasmiala sie ze ona teraz konczy zmiane i dala mi butelke powiedziala pani potem odbije i polozy na boczku. Super, szkoda ze nawet nie wiem jak odbic takiego malego czlowieczka, teoria teorią a w praktyce wiadomo. Podalam mu ta butelke ale ledwo co ja przechylilam to tak z niej polecialo ze sie mlody zakrztusil.
Spanikowana odlozylam ta butelke i jej nie tykam. Nawet nie wiedzialam czy po takiej ilosci mam go odbic. Na chwile sie wyciszyl a teraz znowu kweka i szuka cycka [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]

Podnosisz do góry , opierasz nad cyckiem na ramieniu głowę podtrzymujesz z tylu i czekasz aż breknie. Przynajmniej tak robię bo mnie tak nauczono. Jeszcze masuje czy delikatnie oklepuje plecki. Dojdziesz do wprawy. Do piersi dawaj w pierwszej kolejności może młode płacze ale nie z głodu. Może mokro a może co innego. A butle jak dasz spróbuj delikatnie przechylać , małe tez nie zna tego jeszcze i musi załapać. Nie załamuj się i nie poddawaj.
 
reklama
Do góry