reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No MIKI dotychczas nie histeryzował zbytnio choć wystarczyło że czuwał a wyszłam z pokoju i już cyrk. Wszyscy mogą go zabawiać i nic ale jak tylko ja go wezmę cisza jak ręką odjął. Ale dziś to już szczyt. Cały dzień jest ze mną w łóżku i nie daj Bóg chcę go odłożyć lub wstać do kibla... niiiieeee maaaa. Budzi się i/lub wścieka. Jeszcze ta głowa mi dziś dokucza bardzo i chłopaki odwalają... mam ochotę uciec...
Maly terrorysta...;)
A moj maly dzisiaj zjadl 4 cyce, a potem maz dal mu jeszcze mm i jak odlecial to po ponad 3h ledwie go dobudzilam na jednego cyca i zasnal, pospal u ojca na rekach, potem w lozku, obudzil sie na chwile na drugiego cyca i spi dalej...i jak mam go dokarmiac?
 
reklama
Nie.moje.chlopaki spaly.jak zjadly po 3h az.sie nudzilam a Nina.inna.jest...ale.ona.cycowa...wasze tez.wiecznie pija????dlugo to tak trwa??? :-) :-) :-)

Ognie wozek kapanie i przewijanie to histeria
Moj tez ryczy podczas kapieli - dopiero po ma taki zaskoczony i zadowolony wyraz buziaka ;). Tylko, ze my nie kapiemy codziennie.
 
Hej dałam rady do 23 Hehe nawet tańczyłam z tym brzuchem, już w łóżku stopy mega spuchniete, jutro rodzinny dzień ciąg dalszy....


Ja mam całe pudło zużytych igieł po tych zastrzykaxh robię je już około 4 miesięcy i po porodzie jeszcze 6tyg będzie, sama robię szybko pyk pyk trzymam fald skórny i tak nic nie boli......

Do rana idę spać poczytałem was ale nie pamiętam co komu miałam odpisać
 
Mała obudzona na cyca niechętnie.
Zmęczona i padnięta bo pozowała dziś modelka , sesję miała .
Pierwszy raz spotkałam się z tym że na sesji fotograf zalecał smoczek. I trochę zajęło zanim wytłumaczyłam że tylko cyc i przy tym też się uspokoi , że smoczek jest zbędny i może wprowadzić źle nawyki
 
My wróciliśmy z 40 tki tuż przed 23ą. Nie było tańców, było miło, złapał mnie jeden paskudny skurcz, taki że szybciutko się ewakuowałam do łazienki. Długi, mocny i przeszło wszystko. Wszyscy dawno śpią, nadrobiłam forum, Młody wierzga w brzuchu a mi ciśnienie rośnie. Myślałam, że padnę po tej imprezie a tymczasem coraz bardziej mnie nosi. W rumor to liczyłam też, że ten skurcz to taki wreszcie porodowy. Na tą chwilę, czekanie do wtorku jawi mi się jak cała ta ciąża w styczniu. Koszmarnie długo.

Do łazienki wstaję co 10 minut, mąż się przebudza prawie za każdym razem. W sumie i tak by z niego pożytku nie było, bo pił na tych urodzinach.
Młody tak nisko, że jak siedzę teraz na łóżku,to on też [emoji6]
Ogólnie to chyba nie powinnam chcieć cesarki w srodku nocy [emoji19] [emoji15]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry