reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mnie położna powiedziała żeby co drugi dzień brać i nie popijać herbatą ( ja herbaty nie piję a leki i tak wodą popijam) a lekarz kazał 1x1....

Tak sobie pomyślałam jeszcze że jakbym synom tak pomalowała to dopiero miałabym z nimi kłopot ;)

U mnie lubiły to i nie było problemu. Może są niewrażliwe na kolory .... natomiast reszta domu mam w drewnie w naturalnym kolorze i czasem mnie to nudzi [emoji23] wiec mam na odmianę [emoji23]
 
reklama
Uśmiałam się w sumie przez łzy... Na USG ciąży zapisują dop. na sierpień a ja mam je zrobić przed 31 lipca ;) i to najśmieszniejsze że w przychodni mojego gina który nawet nr. tel. dał mi do rejestracji ale on chyba nie ma pojęcia jak widać o terminach... pff

U mnie lubiły to i nie było problemu. Może są niewrażliwe na kolory .... natomiast reszta domu mam w drewnie w naturalnym kolorze i czasem mnie to nudzi [emoji23] wiec mam na odmianę [emoji23]
Przy moich jazdach psychicznych i ADHD dzieci spokojne kolory wskazane (uwielbiam naturalne drewno) choć generalnie jak się będę urządzać to będzie biel mebli połączona właśnie z jasnym drewnem wszystko inne szarości i ew mocny akcent kolorystyczny w dodatkach tu mam czerwień ale chyba wybiorę turkus limonke lub kanarkowy...
 
Hej,
Ja juz u Mamy, odwiozłam córę do przedszkola a ze Rodzice mieszkają 500m od przedszkola to czesto jestem na sniadaniu :happy:
Goj, mnie do rodzenia SN namawiac nie trzeba, za pierwszym razem prawie się udało i byłoby super gdyby teraz obyło się bez CC choc ja akurat mega szybko doszlam do siebie, bardzo dobrze się czułam...a jak bedzie to sie okaze.
Całą noc sniły mi sie jakies okropne rzeczy, nie wiem skad sie czlowiekowi takie głupie sny biorą...:errr:
Idę zaraz na zakupy, choc posiedziałabym jeszcze u Rodziców i biorę się za gotowanie obiadu, dzisiaj chyba pomidorowa i tortille na drugie :happy:
 
Hej,
Ja juz u Mamy, odwiozłam córę do przedszkola a ze Rodzice mieszkają 500m od przedszkola to czesto jestem na sniadaniu :happy:
Goj, mnie do rodzenia SN namawiac nie trzeba, za pierwszym razem prawie się udało i byłoby super gdyby teraz obyło się bez CC choc ja akurat mega szybko doszlam do siebie, bardzo dobrze się czułam...a jak bedzie to sie okaze.
Całą noc sniły mi sie jakies okropne rzeczy, nie wiem skad sie czlowiekowi takie głupie sny biorą...:errr:
Idę zaraz na zakupy, choc posiedziałabym jeszcze u Rodziców i biorę się za gotowanie obiadu, dzisiaj chyba pomidorowa i tortille na drugie :happy:
A ja też mam jakieś głupie sny i często się zastanawiam skąd to się biorą takie bzdury.
O tak, u mamy najlepiej :)
 
My też wczoraj byliśmy na wizycie :) Mała waży 1410 gram, i '' jest starsza'' o 9 dni według głównego terminu. Mój mąż się bardzo wzruszył i już tak samo jak ja nie może się doczekać naszej Kruszynki <3
Co do acardu to kazał lekarz już przestać brać, nie mam clexane ani nic. Powiedział że wszystko jest wzorowo i że mam być trochę spokojniejsza i mniej internetow czytać :p
Następna wizyta 18 lipca.
Ahh mógłby już być wrzesień.
PS. Podziwiam was że tak wcześnie wstajecie.

Milego dnia :*
To już nie taka mała :) prawie 1,5 kg :)
Mój lekarz też na pierwszej wizycie mi powiedział że nauczony doświadczeniem radzi nie czytać głupot z Internetu :D
Ja też z jednej strony nie mogę się doczekać już września, a z drugiej coraz to większe obawy :)
 
Ja tez mam już problemy z wytarciem nóg i zapięciem sandałów :D mój S. już ostatnio mi pięty czyścił i paznokcie :D
Jestem po szkole rodzenia pozytywnie zaskoczona :-) słysze, że tematem będzie kp, wiec ja już bojowo nastawiona, co za głupot się naslucham, a tu zdziwienie ;o aktualna wiedza medyczna, żadnych głupot o mm, ze przeziębienie jest przeciwwskazaniem do karmienia, polecała tez w razie wyjścia gdzieś, żeby dziecko łyżeczka karmić a nie butelka, no naprawdę super babka, a już taka po 50 :-)
Ja po swojej szkole również mile zaskoczona. Obalone mity i internetowe stereotypy które niestety czas to są robione pod reklamę A nie dla dobra dziecka.
 
Trochę z opóżnieniem was czytam bo niestety siedzę w szpitalu z kolką nerkową i wchodzący piasek. Spadając morfologia, przy żelazo i b12 w normie. Ale to nic bo moje szczęście ma 1100g w 27 tyg. I parametry w normie i to najważniejsze. Ja się jakoś z tym ogarnę.
 
Ja mam wizytę w poniedziałek. Jestem ciekawa ile waży teraz moja Helenka. Mam wrażenie ,że dużo urosła przez 4 miesiące bo i bardziej ją czuje :)
 
reklama
Do góry