reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kochane a ja wczoraj pojechałam na małe zakupy wyprawkowe i kupiłam.sobie przewijak w smyku. Trochę ubranek. W pepco były fajne body po 5 zl. Były już rozmiary 72 i wyzej , ale uznałam ,ze później mogę nie mieć zwyczajnie czasu czy pieniążków na zakup i tak kupiłam troche sztuk. Bylam tez w lidlu, tam tez sie obkupilam. Ale głównie 72 :)


W ogóle byłam w sobotę w lidlu. Stałam w kolejce. Za moimi plecami stała matka z córką ( na oko.ze 22 lata ) . Ja akurat nie czułam się.najlepiej , ale stałam. Kolejki nie były zbyt długie. Nagle słyszę jak ta.młoda dziewczyna zaczyna najezdzac na kobiety w ciazy , bo jakaś tam dziewczyna w.biedronce wepchała się w kolejkę , bo jest w ciaZy i jej się należy. Zaczęła głośno mówić ,ze ją to nie obchodzi , ze w ogóle nie powino być dla nas przywilejów. Na to jej mama mówi, ze na pewno zmieni zdanie jak zajdzie w ciążę. No i nie wytrzymałam i odwrocilam się do niej brzuchem i powiedzialam ,ze na pewno zmieni zdanie. Trochę się zmieszala , ale mimo wszystko zaczęła gadać ,ze nie każdy musi lubić bachory... I je rodzić , a ona N pewno nie będzie...


Nie rozumiem co się dzieje z ludźmi... znieczulica

Tak wiem.. ja korzystam z przywilejów gdzie się do.. dzisiaj np w aptece mam zamiar, w Lidlu jest specjalną kasa, zwykle podchodzę i pytam czy to kasa uprzywilejowane i czy w związku z powyższym mogę skorzystać..
Ale komunikacja miejska to słabo.. np młodzież udaje że nie widzi.. dopiero od mniej więcej 30+ ktoś ustąpi. Jeżdżę po Warszawie. Niby nie dużo bo tylko lekarz i badania ale widzę jak przez 7 lat się to mega pogorszyło.[/QUOTE]
 
reklama
Cześć dziewczyny:) trochę mnie tu nie było. Mam pytanie, pamiętacie ile wasze Kruszyny ważyły na połówkowych ? Jak widzę większość z was to początek września, A my dopiero końcówka.
Ja mam termin na 29 września więc też końcówka :) czekam na dziewczynkę. połówkowe za tydzień w środę. Tydzień temu w poniedziałek byłam na usg, to był 19+2 i było 260 gram, jestem ciekawa jak będzie za tydzień
 
Kochane a ja wczoraj pojechałam na małe zakupy wyprawkowe i kupiłam.sobie przewijak w smyku. Trochę ubranek. W pepco były fajne body po 5 zl. Były już rozmiary 72 i wyzej , ale uznałam ,ze później mogę nie mieć zwyczajnie czasu czy pieniążków na zakup i tak kupiłam troche sztuk. Bylam tez w lidlu, tam tez sie obkupilam. Ale głównie 72 :)


W ogóle byłam w sobotę w lidlu. Stałam w kolejce. Za moimi plecami stała matka z córką ( na oko.ze 22 lata ) . Ja akurat nie czułam się.najlepiej , ale stałam. Kolejki nie były zbyt długie. Nagle słyszę jak ta.młoda dziewczyna zaczyna najezdzac na kobiety w ciazy , bo jakaś tam dziewczyna w.biedronce wepchała się w kolejkę , bo jest w ciaZy i jej się należy. Zaczęła głośno mówić ,ze ją to nie obchodzi , ze w ogóle nie powino być dla nas przywilejów. Na to jej mama mówi, ze na pewno zmieni zdanie jak zajdzie w ciążę. No i nie wytrzymałam i odwrocilam się do niej brzuchem i powiedzialam ,ze na pewno zmieni zdanie. Trochę się zmieszala , ale mimo wszystko zaczęła gadać ,ze nie każdy musi lubić bachory... I je rodzić , a ona N pewno nie będzie...


Nie rozumiem co się dzieje z ludźmi... znieczulica
Przede mnie ostatnio jakaś babcia dosłownie wbiegła, żeby być pierwsza w kolejce. W Biedronce jak szłam do kasy jakas dziewczyna ukradkiem zaczęła się że mną ścigać, ale na szczęście na jej drodze pojawiły się skrzynki muahahaha... No i byłam pierwsza... Ludzie są chorzy. Ja nigdy się tak nie zachowywałam a też byłam z tych które zarzekały się że nigdy przenigdy żadnych dzieci. Potem włączył mi się instynkt macierzyński i było po mnie. A kiedy okazało się że po tylu latach brania pigułek nie tak łatwo zajść w ciążę to chciałam zostać matką jeszcze bardziej...

Przez to przeziębienie i to że od wczoraj prawie cały czas leżę mam wrażenie że zaczynam coraz wyraźniej wyczuwać ruchy. Ale wciąż jest to bardzo delikatne.
 
Przede mnie ostatnio jakaś babcia dosłownie wbiegła, żeby być pierwsza w kolejce. W Biedronce jak szłam do kasy jakas dziewczyna ukradkiem zaczęła się że mną ścigać, ale na szczęście na jej drodze pojawiły się skrzynki muahahaha... No i byłam pierwsza... Ludzie są chorzy. Ja nigdy się tak nie zachowywałam a też byłam z tych które zarzekały się że nigdy przenigdy żadnych dzieci. Potem włączył mi się instynkt macierzyński i było po mnie. A kiedy okazało się że po tylu latach brania pigułek nie tak łatwo zajść w ciążę to chciałam zostać matką jeszcze bardziej...

Przez to przeziębienie i to że od wczoraj prawie cały czas leżę mam wrażenie że zaczynam coraz wyraźniej wyczuwać ruchy. Ale wciąż jest to bardzo delikatne.
Ja tez jestem przeziebiona . Już ponad tydzień. Miałam takie 3 dni ,ze lezalam cale dnie pod kocem i też bardzo mocno odczuwalam ruchy :)
 
To jest moja druga ciąża, tylko że pierwsza była 19 lat temu ;) tamta do piątego miesiąca była gorsza bo wymiotowałam non top nie jadłam praktycznie nic, wymiotowałam krwią bo nie miałam już czym... później wylądowałam w szpitalu.. i wszystko przeszło
Eeeee tam. Po 19 latach to jak pierwsza. ;)
 
reklama
Kochane a ja wczoraj pojechałam na małe zakupy wyprawkowe i kupiłam.sobie przewijak w smyku. Trochę ubranek. W pepco były fajne body po 5 zl. Były już rozmiary 72 i wyzej , ale uznałam ,ze później mogę nie mieć zwyczajnie czasu czy pieniążków na zakup i tak kupiłam troche sztuk. Bylam tez w lidlu, tam tez sie obkupilam. Ale głównie 72 :)


W ogóle byłam w sobotę w lidlu. Stałam w kolejce. Za moimi plecami stała matka z córką ( na oko.ze 22 lata ) . Ja akurat nie czułam się.najlepiej , ale stałam. Kolejki nie były zbyt długie. Nagle słyszę jak ta.młoda dziewczyna zaczyna najezdzac na kobiety w ciazy , bo jakaś tam dziewczyna w.biedronce wepchała się w kolejkę , bo jest w ciaZy i jej się należy. Zaczęła głośno mówić ,ze ją to nie obchodzi , ze w ogóle nie powino być dla nas przywilejów. Na to jej mama mówi, ze na pewno zmieni zdanie jak zajdzie w ciążę. No i nie wytrzymałam i odwrocilam się do niej brzuchem i powiedzialam ,ze na pewno zmieni zdanie. Trochę się zmieszala , ale mimo wszystko zaczęła gadać ,ze nie każdy musi lubić bachory... I je rodzić , a ona N pewno nie będzie...


Nie rozumiem co się dzieje z ludźmi... znieczulica
Mnie spotkała z negatywów tylko ignorancja głównie w środkach komunikacji miejskiej. Ostatnio w sklepie kasjerka otworzyła "dla mnie " kasę mimo że mówię jej że jestem z mężem... to było miłe.
 
Do góry