reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
byly ale to bylo 3 minutowe usg gdy wtargnelam bez rejestracji do mojego lekarza i powiedzialam ze ma mi je zrobic bo sni mi sie po nocach ze to blizniaki...myslal, ze jestem przewrazliwiona, trzeba bylo widziec jego mine... nie wiem kto mial lepsza ja czy on...:)
 
Jestem po wizycie. Jest zarodek i jest serduszko :) kolejna dopiero za 5 tyg. Jak to wytrzymac????
A wczesniej mam sie pokazac na badania. Jest wiecej obowiazkowych niz jak bylam w poprzedniej ciąży.

Mój lekarz już wiedział, że jestem z tych niecierpliwych i na pierwszej wizycie zapytał tylko "to co, 3 tygodnie wytrzymacie? :-D I nie wytrzymaliśmy, ale w sumie z losowych przyczyn, bo miałam kontrolne usg po 2 tyg, jak byłam w szpitalu. Teraz wizyta 15.02, jaja jeszcze nie znoszę, ale dni odliczam :rofl2:
 
Powiem wam że poczytałam sobie o parametrach z usg i w moim przypadku to raczej jest oczekiwanie cudu że ciąża rozwinie się prawidłowo...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie, gratuluje serduszek , trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj czekamy na info ........mnie dzisiaj strasznie bola plecy, jagby mnie ktos skopal ...
 
reklama
Powiem wam że poczytałam sobie o parametrach z usg i w moim przypadku to raczej jest oczekiwanie cudu że ciąża rozwinie się prawidłowo...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Trzeba byc dobrej mysli i z doswiadczenia wiem ze lepiej nie czytac za duzo bo mozna oszalec.
Sama mialam problemy w 1 ciazy, moj maz calymi dniami w pracy a ja siedzialam i czytalam i tylko sobie do glowy niepotrzebnie dokladalam a teraz mam cudowna i zdrowa coreczke.
 
Do góry